Mitte veel üks blogi!?

… aga tundub nii, et vististi ikka küll veel üks blogi!

Kuidas peakski siis alustama? Tere, mina olen Maaria, võrdlemisi värskelt abielus, kohekohe 30, ema kohe 4-aastasele Juuniorile ja pooleteisesele Preilile? Iluhuviline, moehuviline, natuke kokandushuviline ja fotograafiahuviline, natukenatuke DIY-projektide huviline? Töötanud aastaid iluvallas, kogemusi nii meigi, näo/kehahoolduse kuid ka lõhnamaailmas. Hetkel kodune, aga eks ikka käsi pidevalt “pulsil” ning hoian end kursis uue ja põnevaga. Aldis katsetama uut, aga paljuski truu “vanadele headele” – need “vanad head” on just tänu mu võrdlemisi väga heledale nahale mush have tooted, sest väga raske on leida näiteks sobivas toonis jumestuskreemi/BB-kreemi, mis vastaks kõikidele ootustele jne …

Nii, piisavalt sissejuhatav? Sellest sissejuhatusest edasi liikudes … Miks ma otsustasin alustada järjekordse (elustiili?)blogiga?
Olen juba mitu aastat mõtteid mõlgutanud selle ümber, et võiks hakata pidama ka mingit sellist laiemahaardelisemat blogi, kuhu oleks hea üles panna ülevaateid (ilu)toodetest, maitsvatest köögikatsetustest, headest moeleidudest. As a busy mom of two oma garderoobi ja meigikoti must have toodetest, mis tagavad mugavuse iga ilmaga ning kiire vastupidava meigi.
Igatahes, ma väga loodan, et leiate ka siit järjekordsest blogist midagi, mis teid inspireerib!
xoxo,
img-thing
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s