VIVI looduslik nahahooldus

Hiljuti avas Eestis oma esimese esinduspoe Leedu kosmeetikabränd VIVI. Esimene pood avati Sikupilli Keskuses 1/8/2016.

VIVI pakub looduslikku ja puhast kosmeetikat -“VIVI tähendab ladina keeles “elust pulbitsev” ja see väljend kirjeldab meie olemust. Me püüdleme heaolu ja tervisliku ilu poole – me toodame looduslikku, orgaanilist, bioloogiliselt aktiivset kosmeetikat.

Esmakordselt kuulsin VIVIst suhteliselt hiljuti, kui lugesin tootearvustust sõbranna blogist (SIIT!). Bränd hakkas kohe silma – nii oma minimalistliku disaini poolest, kui ka kogu muu poolest. Lihtsalt tekkis soov ise ka proovida! Kuna sel hetkel ka teadsin seda, et neid tooteid veel Eestist saada ei ole, ei tormanud kuskile neid otsima. Kui aga Vivienne mind VIVI poe avamispäevale kaasa tutvuma kutsus, olin kohe positiivselt meelestatud sinnamineku osas. Kahepeale kokku viie lapse emadena on ühist aega suhteliselt keeruline klappima saada, kuid läks hästi ning saime mõlemad õhtu vabaks, et VIVI poega tutvuma minna.

Pood ise on silmatorkav ja selle sõna parimas mõttes – kiftilt lihtne ja minimalistlik. Kahjuks ma ise poest mingit pilti ei teinud, aga võite piiluda Vivienne’i blogisse SIIN! või otse VIVI Facebooki lehelt uurida.
Hetkel on neil tootevalikus vaid 10 toodet, kuid nendeks on nende n-ö best sellerid. Tasapisi hakatakse tooteid valikusse järjest juurde tooma, sest tegelikkuses on tootevalik neil väga väga lai.

Avamise puhul on kõigile kliendiks registreerijatele (mis hetkel on augusti lõpuni tasuta!) kingituseks Aloe kreem (30ml), lisaks sain kaasa ka testrid kahest tootest: UP silmaümbruskreemist ning roosiseerumist. Ise ostsin kaasa roosiveega näopesuvahu ning hambaharja.

Screenshot_2016-08-04-13-33-11

Lisaks on neil väga kliendile orienteeritud ja igati motiveeriv lojaalusklubi (boonussüsteem)! Kliendikaardiomanikuna on iga ost 25%….40% soodsam (mõnedele toodetele isegi veel suurem, kuni -7o% soodustust). Lisaks  kingitused, milleks üldiselt on tooted ise jne … Soovitan igatahes kohapeale uurima minna! Hetkel on augustikuu lõpuni lojaalsusklibiga liitumine tasuta (lisaks ka kingitus), hiljem hakkab kliendikaart maksma 20€.

Screenshot_2016-08-04-13-34-42

Kingituseks saadud Aloe kreem

Põnevus on suur nende toodete osas ning õige pea katsetan ka kõik ära! Kindlasti jagan oma muljeid ka teiega! 🙂

img-thing

Advertisements

2 thoughts on “VIVI looduslik nahahooldus

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s