Arvustus / Clarins Everlasting Foundation SPF15

Üks mu lemmikumaid jumestuskreeme läbi mitme aasta on Clarins Everlasting Foundation SPF15.

Screenshot_2016-08-08-12-39-17

“Koostises sisalduv High Fidelity System+ koos bambuse puudriga garanteerib vastupidava ja veatu jume nii kuumuses kui ka niiskuses. Orgaaniline hanemalts toidab ja niisutab nahka ning eksklusiivne Anti-Pollution kompleks aitab võidelda naha enneaegse vananemisega, kaitseb saaste ja vabade radikaalide ning päikesekiirguse kahjulike mõjude eest.” Jumestuskreem on kerge tekstuuriga, mis sobilik kõikidele nahatüüpidele. Mul endal on normaalne nahatüüp, mis suvisemal perioodil ehk normaalne-kombineeritud ja talvisel  perioodil vastupidiselt normaalne-kohati kuivemapoolne ning jumestuskreem toimib ühtmoodi hästi igal aastaajal, igal erineval naha seisukorral. Alati on nahk niisutatud ning jumestuskreem püsib kenasti paigal!
Katvus on väga hea ja ühtlase mati tulemusega ning väga! hea püsivusega. Püsivust lubatakse lausa kuni 18 tunniks – nii kaua ei ole seda näos kordagi hoidnud, seega seda ei oska kommenteerida, kuid siiski püsivuse poolest on see tõesti super hea, sealjuures ei kuivata nahka.
Mulle meeldib, et see jumestuskreem on mugavas pumbaga pudelis, kust väga lihtne sobivalt doseerida. Kogus, mis kulub terve näo ühtlaseks katmiseks, on pigem väike, seega jagub seda pikaks ajaks.
Ainus miinus minu jaoks on raske klaasist pudel. Kuid see on nii tühine selle kõige positiivse juures, mis selle jumestuskreemiga muidu kaasneb 🙂

Screenshot_2016-08-08-12-38-28

Clarins Everlasting SPF15 jumestuskreemil on suur tooniskaala, kust leiab nii päris heledaid toone ning ka üpriski tumedaid. Ise kasutan tooni 103, mis on mulle i-de-aal-ne ja paljud naised (ja ka mehed) teavad, kui raske on vahel seda ideaalset jumestuskreemitooni leida. Noh, vähemalt heledanahalistel on see eriti keeruline!

Clarins-S15-Everlasting-Foundation-shades

Tooniskaala näide Internetist

Screenshot_2016-08-08-12-39-55

Jumestuskreemide osas olen ma tihti pikemalt truu mingitele kindlatele, sest lihtsalt nii raske on leida uusi häid ja toimivaid ja õige tooniga. Seega palju lihtsam on kasutada neid, mis katse-eksituste meetodil leitud on. Õnneks olen enda jaoks neid leidnud 2-3tk, mis oma omadustelt veidi erinevad ja vastavalt vajadusele-aastaajale kasutust leiavad, kuid nendest teistest … teine kord!

Kokkuvõtteks soovitan! – kui keegi otsib tõsiselt head jumestuskreemi, mis oleks kattev, püsiv ja ühtlasi niisutaks naha ning ei jätaks “maski” ette, siis proovige! Olles ise Clarinsi konsultandina ka mitu aastat töötanud, olen selle kohta palju palju head tagasisidet saanud ja kuulnud, seega julgen soovitada!

Loodan, et postitus meeldis ning äratas vähemalt mõneski teis huvi katsetada seda super head jumestuskreemi! Ja kui kellelgi on soovitada midagi head ja sobilikku heledanahalistele, siis olen väga huvitatud proovimisest! 🙂

img-thing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s