Mitsellaarvesi – mis see on? / Mixa Cleansing Micellar Water

Mitsellaarvesi – efektiivne meigiemaldaja /vee, tooniku ja õlibaasil näopuhastusvahendi segu. Maagiline segu, mis eemaldab kiirelt ja suurema vaevata kogu meigi (sh ka veekindla) ja mustuse. Jätab naha puhtaks ning võib koheselt kanda nahale seerumi/kreemi, ilma, et peaks nägu veel lisaks vee ja/või toonikuga üle puhastama. Kõlab ju suurepäraselt!?

lp10654

Mitsellaarvesi on õrnatoimeline – niisutab ja rahustab nahka. See sisaldab tillukesi mikroosakesi (täpemalt pisikesi puhastavaid õlimolekule), mis toimivad naha pinnal kui pisikesed magnetid, tõmmates sealt välja kogu meigi ja rasu. Sinu töö on vaid haarata vatipadjake ja sellele veidi mitsellaarvett lisada ning seejärel vatipadjakesega kergelt üle näo libistada – mitsellaarosakesed teevad ise kogu raske meigieemaldustöö.
Ideaalne laisa tüdruku nöopuhastusvahend, hehe – mugav kaasa võtta reisidele, väljasõitudele, matkama minnes või lihtsalt neile, kes ei soovi kasutada mitmeid erinevaid tooteid näo puhastamiseks.

Üldiselt ei kasuta ma mitsellaarvett igapäevaselt näo/silmade puhastamiseks. Mulle meeldib rohkem vee+vahuga. Kuid kuna kõik näopesuvahud ei pese silmameiki korralikult maha, siis on hea, kui mingi lisavahend veel kodus olemas, mis siis appi tõttab. Lisaks suvisel hooajal puhkama minnes on mitsellaarvett hulka mõnusam kaasa võtta, kui vahtu+toonikut ja veel eraldi silmameigieemaldajat. Tänu mitsellaarveele  ei ole ma silmameigieemaldajat eraldi enam tükk aega koju toonud.

Ise olen katsetanud kolme erinevat mitsellaarvett, millest ühte – praegu kasutuses olevat – tutvustan ka lähemalt. Mainin põgusalt ära ka teised kaks ning lisan juurde, kas minu arvates tasub katsetada või mitte ja miks.

20160908_125422

Mixa Cleansing Micellar Water – Mixa toodete kohta lugesin esimest korda umbes 2a tagasi Stellariumi blogist ja huvi tekkis kohe. Kuna mul aga oli see eelnevalt välja toodud Garnier’i mitsellaarvesi juba kasutusel olemas ning mitte nii kiirelt tühjenemas – ei kasuta ise mitsellaarvett igapäevaselt – siis ei olnud vajadust varem midagi uut koju tuua. Aega võttis, aga asja sai ning lõpuks sai ka see 400ml Garnier’i mitsellaarvesi otsa ning kohe saigi poes haaratud Mixa mitsellaarvee järele. Mitme erineva seast valisin selle variandi, sest see mugavas pumbaga pudelis.

Mixa on Prantsusmaal üks enimmüüdumaid kaubamärke aastast 1924 ja kuuldavasti leiab seda iga prantslanna vannitoast. Mixa tooted on mõeldud tundlikule nahale, hüpoallergilise koostisega, testitud tundlikul nahal ja loodud allegiariski minimeerimiseks. Mixast rääkides on rõhk alati sõnal tundlikkus.

_20160908_125625

Mixa mitsellaarvesi on õrnatoimeline, aga tõhus – eemaldab kiirelt meigi nii näolt kui ka silmadelt, sh veekindla ripsmetušši. Sobib väga hästi tundlikule ja ärritusele kalduvale nahale (kuid ka muudele nahatüüpidele), on alkoholi- ja parabeenivaba. Sisaldab roosiekstrakti, mis on nahka rahustava toimega. Peale kasutamist jääb nahk pehme, värske ja puhas. Ei ole sellist tunnet, et tahaksin lisaks veel tooniku järele haarata!
Lõhn on mahe, värske ja mõnus, roosi lõhn ei hüppa ninna. Kui enamasti – minu arvates – roosisisaldusega toodetel on selline hästi eristatav ja tugev roosilõhn, siis sellel on kuidagi eriti tõeline roosi meenutav lõhn, täpselt nagu nuusutaks värsket roosi.
Olen selle mitsellaarveega igati väga rahul ning kindlasti ostaksin seda veel ja soovitan ka teistele proovida!

Ja siis need teised kaks mitsellaarvett, mida kasutanud olen. Esimeseks olgu siis see natuke parem variant –  Garnier Micellar Cleansing Water. Mitmetoimeline puhastaja, mis eemaldab meigi ning puhastab/rahustab nahka. Lubab perfektselt puhast ja värsket nahka, ilma, et peaks seda hõõruma ja loputama. Sobib kasutamiseks ka tundlikule nahale, ei ärrita nahka.
See oli võrdlemisi hea, kuid mulle ei meeldinud, et see oli suuuuuures 400ml pudelis (kui ma selle ostsin, siis veel ei olnud väiksemat varianti saada). Tegi oma “tööd” korralikult – eemaldas meigi kiirelt ja tõhusalt, ka igasuguse silmameigi. Sellist värskust nahal, mis toode lubab, mina ei tundnud. Alati kasutasin lisaks veel toonikut, siis tundus nahk värske ja puhas. Tagasihoidliku lõhnaga, ei midagi eristuvat. Kuskil poole peal tüdinesin sellest ning kasutasin seda aega-ajalt vaid silmameigieemaldajana. Mul selle kohta sellised vastakad emotsioonid – meeldis, et tegi oma töö ära, kuid mingit vau-efekti ka ei saanud. Ostaksin uuesti, kui muud head ei leiaks, kuid õnneks/kahjuks on see leitud!
Viimasena siis see kolmas mitsellaarvesi, mida olen proovinud ja ei kiida – L’Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution. Mulle ei meeldinud – ei mingit värskust ja puhast tunnet. Lisaks ei võtnud see näiteks silmameiki kergelt maha, pidi oluliselt rohkem vaeva nägema. Uuesti ei ostaks ning teistele ei soovitaks!

Kui on huvi mitsellaarvett katsetada või mingit uut proovida, siis ma soovitaksin haarata selle Mixa mitsellaarvee järele (saab osta ka näiteks igast suuremast toidupoest, hind jääb sinna 3-4€ vahele). Minule see väga meeldib, oluliselt rohkem näiteks kui Garnieri oma! See kohe on nahal teistmoodi – kergem ja mõnusam.

Millist mitsellaarvett Sa oled kasutanud ja soovitaksid proovida?
img-thing

Advertisements

2 thoughts on “Mitsellaarvesi – mis see on? / Mixa Cleansing Micellar Water

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s