YES or NO?

befunky-collage

Kui varasemalt ei ole mulle üldse seda stiili käekotid meeldinud, siis nüüd ei saa ma nendelt aga silmi. Inglise keeles sellele nimetus “bucket bag” – eestikeelset ei hakanud ise välja genereerima (ehk mingi kroogitav kott?), küll piltide järgi aru saate, milline see on 😉
Mina ütleks, et selline igapäevane “sobib-pea-kõigega-kanda” kott, mis piisavalt mahukas, et nii mõndagi endaga kaasa võtta, samas ei ole ülemäära suur.

Mulle üldiselt meedlib, kui käekotte on võimalik ka crossbody’na ehk siis pikema sangaga ka üle keha kanda. Väikeseid lapsi omades kunagi ei tea, millal oleks vaja see kott kiirelt selga visata nii, et käed vabad oleksid. Lisaks tahaks midagi lihtsamat ja igapäevasemat olemasolevatele käekottidele, samas peab uus isend olema piisavalt mahukas, et – sõna otseses mõttes – pool elu ka kaasa mahuks võtta (näiteks üks või paar kaisulooma ja veepudel ja küpsisepakk).

Ei ole veel suutnud päris otsustada, kas selline käekotivariant on ikka minulik. Lihtsalt meeldimisest ei piisa ja pealegi see, mis e-poes tundub kift ja kantav ei pruugi päriselt üldse selline olla. Eks peab poodi lähemalt uurima ja proovima minema. Paar kotti on hetkel silmapiiril ning plaanis lähipäevil neile pilk peale visata. Eksnäis siis, kas mõni neist minuga ka koju kaasa tuleb. Kui tuleb, küll siis ka presenteerin!

Pisike inspiratsioonikollaaž ka, kuidas ja millega bucket bag’i sobitada sel sügis-talvisel hooajal.

picmonkey-collage

Kuidas Sulle sellist stiili käekott meeldib?

img-thing

/pildid Pinterestist

Advertisements

4 thoughts on “YES or NO?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s