Arvustus / VIVI Moisturizing Gel Face Mask

dsc_0016

Aega-ajalt on kasulik teha oma näonahale pai ning turgutada seda mõne näomaskiga. Näomask (või paar) võiks kuuluda igaühe näohooldusrutiini. See on lihtne ja kiire koduse näohoolduse osa, millega igaüks hakkama saab ning mille kasu näonahale on suur. Maskide abil on võimalik näonahka koorida/puhastada, ahendada poore ning leevendada ärritusi; toita ja niisutada nahka; stimuleerida naharakkude uuenemist; anda/taastada naha sära ja kirkust ning muidugi ka nahka pinguldada.

Ideaalis võiks näomaski teha korra nädalas. Veel suuremas ideaalis võiks teha nii puhastavat näomaski – eriti kui näonahk on kombineeritud ja/või rasusem – ning lisaks/või ka niisutavat maski. Küpsemale nahale niisutavat/pinguldavat maski.
Veel veel veel suuremas ideaalis võiks näonahka enne näokoorijaga koorida ja siis alles maski peale kanda – maski toime oleks veel efektiivsem.
Ja muidugi ei tee paha enne suuremaid ja tähtsamaid üritusi teha efektimaske, mis annavad näiteks kirkama ja säravama jume, kiire liftingu jne …

VIVI niisutava geelmaski sain nende kliendiboonussüsteemi raames kingituseks ning olen nüüdseks katsetanud seda kuu aega (ehk siis neli korda). Usun, et see on juba piisav, et jagada teiega oma muljeid seonduvalt selle näomaskiga.

_20160921_181233VIVI Moisturizing Gel Face Mask – nagu nimeski juba kajastub, siis tegu on geelmaskiga. Tekstuurilt mõnus geeljas tõesti, värvuselt läbipaistev. Mõtlesin küll, et teen mask näos pilti, kuid ega seda seal näos eriti märgata polegi. Lõhn neutraalne, vaevutajutav.
Geelmask on täis rohkelt looduslikke antioksüdante – põdrakanep, roheline tee, oliivipuu lehed – mis sisaldavad väärtuslikke vitamiine, mis omakorda kõrvaldavad vabasid radikaale (vabad radikaalid – üliaktiivsed ühendid, mis ei ole nahale kasulikud, kui neid tekib liialt palju; vabade radikaalide mõjul hävivad rakud, tekivad koekahjustused, mis toovad kaasa enneaegsed vananemisilmingud). Lisaks sisaldab geelmask ka kollageeni, mis seob nahas niiskust, muutes naha siledamaks.
Mask – nagu ka paljud teised VIVI tooted – on mugavas pumbaga pudelis, millest doseerimine on lihtne, lisaks hügieeniline.
Kuidas kasutada? – kanna paar pumbatäit (2-3 max) maski puhastatud näonahale. Väldi silmaümbrispiirkonda, eriti kui see peaks tundlik olemas. Hoia maski peal 10-15 minutit ning seejärel loputa maha rohke leige veega. Soovitav maskitada 1x nädalas.
Tulemus? – nahk on pehme ja niisutatud, sile ja siidine. Selline mõnusalt meeldiv tunne jääb nahale.
Minule väga meeldib see mask ja see, mida see näonahale teeb (kindlasti ühe kasuliku pai). Näonahk on mitu päeva pärast maskitamist pehme ja siidine.

Oled Sa juba VIVI tooteid proovinud ehk isegi sedasama maski juba? Jaga emotsioone! 🙂

img-thing

Advertisements

3 thoughts on “Arvustus / VIVI Moisturizing Gel Face Mask

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s