ARVUSTUS / JOIK SIIDINE NÄOSEERUM JÕHVIKASEEMNEÕLIGA

dsc_0019

Sügis-talvisel hooajal tekib aega-ajalt vajadus näonahale lisahooldust anda. Vähemasti minul küll! Ilmad on jahedamad ja tuulisemad ning näonahk kohe reageerib – tekib pinnakuivust või siis lihtsalt tunne, et kreemid/maskid ning muu näohooldus ei saa enam oma tööga nii hästi hakkama kui varasemalt. Siis tulevad appi seerumid – nahahooldusvahendid, mis on tõhusad oma kõrge aktiivainete kontsentratsiooni tõttu, need imenduvad nahka kiirelt ja jõuavad sügavaimate nahakihtideni. Kuna seerumis on rohkelt aktiivaineid, tagab seerumi kasutamine nähtavad tulemused kiiremini (võrreldes tavaliste niisutajatega).
Seerumeid on mitmeid erinevaid, näiteks vastavalt nahatüübile – kombineeritud/rasusele nahale rasuerituse kontrollimiseks ja pooride ahendamiseks; kuivale nahale ekstraniisukuseks; küpsemale nahale ekstraniisutuseks, -toitmiseks, -pingulduseks jne … Samuti aitavad need parandada naha tooni ja tekstuuri – muutes nahka säravamaks ja kirkamaks. Seerumit võib kasutada nii eraldi või siis koos kreemiga, kuid eks see ole iga seerumi puhul kasutusjuhendis kirjas, kuidas täpselt.

Seekord oli mul soov katsetada midagi eestimaist. Uurisin erinevatest kosmeetika e-poodidest ning lugesin ka blogidest, mida soovitatakse ning mis tundub põnev. Pilk jäi peale JOIK siidisele näoseerumile ning ükspäev Pillerkaare poodi sisse astudes see seerum minuga koju kaasa tuligi. Pillerkaar on üks tore pood, asub Solarise Keskuses ning müüb ainult eestimaist kosmeetikat.

dsc_0023JOIK siidine näoseerum – luksuslik siidine ja kiirelt imenduv näoseerum jõhvika-, jojoba-, nisuidu- ja kannatuslille õli ning taimsete ekstraktidega sobib suurepäraselt kuivemapoolsele ja/või küpsele nahale. Seerum toidab nahka, pinguldab ning silub kortsukesi.
Seerum on küll õli(ne), kuid imendub nahka kiirelt. Soovitav kanda seerumit õrnalt niiskele nahale, näiteks vahetult peale naha niisutamist toonikuga. Ning seejärel kanda veel peale (öö)kreem.
Katsetasin seerumit nii päeva-, kui ka öökreemi alla ja põhimõtteliselt sobiks seda kasutada 2x päevas, kuid mulle meeldib pigem õhtul nahale ekstra lisahooldust anda. Kuigi hommikul nahale kandes seerum+kreem+jumestus püsis kõik kenasti, nahk ei jäänud õline ja meik kestis kaua. Ja mul ei ole kuiv nahk, et see seerumi kohe endasse tõmbaks – normaalne nahatüüp, mis vastavalt hooajale varieerub natuke kuivema või natuke kombineerituma poole.
Pakend on – minu arvates – väga luksislikult minimalistlik. Kaunis, tumedast klaasist pudelike, mis mugavalt pipetiga varustatud. Hästi lihtne kasutada ja doseerida.
Seerum lõhnab õliselt (ma ei oska muudmoodi liigitada), kergelt tunda ka jõhvikat. Pigem selline looduslik/loomulik lõhn.

Niisutab ja toidab nahka kenasti – teeb sellele ühe pehmendava pai. Nahk on – nüüd peale 3nädalast kasutamist – tunduvalt säravam ja “tervema” moega. Seerum toimib nii nagu soovisin ja olen väga rahul! Kortsukeste silumise kohapealt ei saa kiita/laita, sest endale need – veel – puuduvad 🙂
Igati valikuga rahul ning soovitan katsetada!

dsc_0020
Mis Su lemmik JOIK toode on, mida kindlasti soovitaksid katsetada?

img-thing

 

Advertisements

3 thoughts on “ARVUSTUS / JOIK SIIDINE NÄOSEERUM JÕHVIKASEEMNEÕLIGA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s