Mida uut iluarsenalis?

dsc_00641

Kuna kodused varud on olnud piisavad, ei ole tükk aega olnud vajadust olnud miskit uut endale soetada. Viimasel nädalal on aga neli uuemat ja vähemuuemat isendit iluarsenali lisandunud.
VIVI tooted said riiulis lisa! Ühe juba eelnevalt kasutatud toote näol, milleks VIVI Aloe näokreem, millest rohkem juttu olnud juba ka SIIN! Ning täiesti uue liitujana VIVI kehaõli, mille sain siis VIVI klubiliikmena selle kuu kingituseks. Tundub hästi mõnsus õli olevat – toitva ja pehmendava toimega. Selle kehaõli katsetamise võtan kohe-kohe plaani ning jagan muljeid õige pea!
Oma suure lemmiku, The Body Shopi Kanepi kätekreemi kõrvale sain katsetamiseks nende Roosi sarja kätekreemi – The Body Shop Wild Rose Hand Cream SPF15.
Viimaseks uueks tooteks on Tangle Teezer Compact juuksehari, millega varustas mind üks sõbranna. E-poodidest seda hõbedast varianti ei olegi kuskilt hetkel saada, seega linki ei lisa!
Tangle Teezer Compact on uuenduslik juuksehari, mis loodud särava tulemuse saavutamiseks. Peopesa suurune, stiilne Compact juuksehari sobib oma mõõtudelt igasse käekotti. Selle eemaldatav kate kaitseb harjaseid tolmu ja mustuse eest. Tagab õrna ja pusavaba kammimistulemuse.
Kuigi ma üldiselt juukseid väga ei kammi, nad lihtsalt ei lähe pusasse ja takku ja kuivavad ise kenasti hästihoidvaks, siis üks korralik juuksehari peaks ikkagi ju kodus olemas olema!? Jah? Vist?

Mida uut Sinu iluarsenali viimasel ajal lisandunud on?
img-thing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s