JÕULUKINGIIDEED #1 / KINKEKARBID

picmonkey-collage

Jõulud hiilivad tasapisi ligi! Ise olen juba tükk aega “jõululainel” eks see mahasadanud lumi ja talvevõlumaa aitasid muidugi ka sellele kenasti kaasa (hetkel aknast välja vaadates enam küll midagi Jõululikku näha ei ole). Kogun tasapisi kingiideid ja ütlasi ka realiseerin neid. Mõned leiud aga ka sellised, mida võiks ka jagada, seega ….

Uurisin täna Kaubamaja e-poodi ning silma jäid mitmed väga toredad ilutooteid sisaldavad kinkekarbid, mida isegi meeleldi kuusealt leiaks 🙂 Ja, et mitte ainult Kaubamajale orienteeritud olla, siis otsisin ka mujalt mõned mulle endale meeldivamad komplektid välja, kuid kindlasti piiluge kodulehtedele ning vaadake ka teisi variante!

komplektid

Number ühe kõrval pesitseb MOSSA Intensive Hydration&Repair Set (klikk peale, näed lähemalt!) Niisutav ja nahka taastav näohoolduskomplekt – sisaldab 50ml niisutavat päevakreemi + 50ml nahka taastavat ja noorendavat öökreemi (22.99€). Endal mul nende toodetega kogemust (veel) ei ole, kuid olen lugenud kiidusõnu teistest blogidest ning julgeksin soovitada katsetada!
Teiseks kinkekarbiks valisin NURME kinkekarbi, mis sisaldab 100g oliiviõliseepi + 250g avokaado kehakoorijat (14.99€). Tundub, et võiks igati mõnus kehahoolduskomplekt olla – seep sobib nii keha -kui ka näopesuks!
Kolmandana valisin MADARA Happy Skin Essential Set’i ehk särava naha pühadekomplekti (29.90€). MADARA kõikidele nahatüüpidele mõeldud pühadekomplekt sisaldab 60ml näokoorijat + 100ml mitsellaarvett. Puhastab ning toob esile naha loomuliku sära. NB! Komplekti pakendist on võimalik valmistada linnumaja! Niipalju kui MADARA toodetega kogemust, on need kõik väga head olnud!
Järjekorras neljandaks on JOIK kinkekarp “Magus Vaarikas”, mis sisaldab lõhnaküünalt “Vaarika Sorbett” + 245g särav vaarika kehakoorija + 150ml sära andev vaarika kehakreem (25.40€). Isiklikust kogemusest tean rääkida, et see kehakoorija on väga mõnus ning nende küünlad on ka väga toredad, mis kestavad kaua!
Viimaseks The Body Shopi Argaania kinkekomplekt (29.00€). Komplekt sisaldab:  250ml dušigeel + 50ml kehavõi +50ml kehakoorija + 150g seep + pesemislill. Argaania sarjast olen kehakoorijat kasutanud ja see on kiiduväärt!

Kindlasti on kõikvõimalikke kinkekomplekte Jõulude lähenedes hulganisti juurde tulemas ja poodides kohapeal suurem-laiem valik. Tasub kindlasti vaatama ja uudistama minna! Näiteks tihtipeale saab lõhna hinnaga kaasa ka kehakreemi ja/või duššigeeli (ja ehk veel midagi ilusat) ning tavasuuruses päevakreemiga näiteks 1/3 suuruses öökreemi/silmakreemi vms lisasid. Ehk siis maksad ühe toote eest, saad boonustooteid kaasa.

Mõnusat Jõuludeks valmistumist! Minul küll juba pakkepaberite rullid voodialla peidetud ning kingitused – või vähemalt ideed – vaikselt kogunevad!

img-thing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s