JÕULUKINGIIDEED #2 / ISEENDALE

Jõulu/sünnipäevakingiideed iseendale ehk, mida oleks tore sel aastal kingipakkidest leida.

Ma olen üks neist õnnelikest?, kel 24.detsember ka sünnipäev ja sel aastal veel nõksa ümmargusem number /eks ikka 25!
Postitus siin mitu päeva juba poolik ning suure õhinaga kogutud ideed tunduvad hetkeseisuga väga mõttetud … Vahepeal lihtsalt juhtus palju ja igasugune Jõulu(sünnipäeva)meeleolu, mis juba muidu vaikselt sisse puges, on pühitud. See selleks ning sellel pikemalt ei peatu, kuid kui sai juba alustatud, siis need mõned ideed, mis kirja juba said, jagan ka teile. Äkki hakkab silma miskit toredat, mida kellelegi enda armsale kingikotti pista!

befunky-collage

Ammuilma ootab mul väljavahetamist myEqua veepudel, mis seni truu kaaslane olnud. Teine aga nii kriimuline ja kulunud ja palju “reisinud” juba. Silmapiiril on klaasist Equa pudel – täpsemalt Mismatch Cinnamon  Night –  toreda vildist ümbrisega, mis – minu arvates – näeb eriti khuul välja ning ilus igal ajal käekotist välja võtta! Lisaks aitab vildist ümbris sel ka näiteks-  soojema joogi sissevalamisel – temperatuuri kauem hoida.
KUMA liblikaprosse on mul juba paar, kuid kui see uue kollektsiooni smaragdroheline liblikas mulle silma jäi, siis olin lummatud. Niiiii kaunis! Lisaks on seda ka mini-versioonis saada, mis pisikesele Preilile tore aksessuaar oleks.
Natuke teisest valdkonnast oleks mu üks soovidest spiraallõikur, olen erinevaid vaadanud ja uurinud ja see tundub pisike, ilus ja praktiline. Leiaks kindlasti palju kasutust! Oeh, kui juba koduosakonnas ringi vaadata, siis oleks vaja lihahaambrit ja vahukulpi ja …. seda … ja toda – aga köök veel imepisike, et kõike sinna varuda, tuleb veidi oodata ning siis saab suuremat kööki sisustada.
Lisaks meeldivad mulle väga ka Evelin Samueli keraamika tooted. Need mahukad ja kergelt rustikaalsed käsitööna valminud savikruusid ja võitoos ning pitsiline jalaga tordialus – kõik nii kaunid!

Toredat kingituste otsimist, ostmist, pakkimist, kinkimist ja kingituste saamist!
img-thing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s