JÕULE OODATES …

IMG_20161207_114938.jpg

Kaks nädalat ja natuke veel peale ning ongi Jõulud käes. Igalpool sigin-sagin – jõulupeod ning salmide päheõppimine. Olgugi, et aknataga ladistab hoopiski vihma, mitte ei saja laia mõnusat lund, poeb Jõulutunne põue, tahes-tahtmata. Mis muu aga kõige rohkem Jõulu-lainele viib, kui piparkookide küpsetamine ning kingituste pakkimine!?
Ka mina võtsin üle mitme-mitme aasta ette ning küpsetasin lastega piparkooke – õigemini mina küpsetasin, sest nemad ei tundnud suurt huvi selle vastu … Kuid kaunistasid nad jällegi meeleldi. Ja nagu ikka – osa glasuuri piparkookidele, osa suhu! “Otse kõhtu” kadu kuigi suur siiski ei olnud ning piparkoogid said ikka rohke glasuuri alla peidetud – aga nii ongi kõige parem ju 😉

dsc_0263

Kingipakid said sel aastal oluliselt värvilisemad ja kirjumad kui viimastel aastatel olnud. Mulle meeldib kingitusi ise pakkida ja eelnevalt ideid koguda – see tundub kuidagi personaalsem ning samuti mulle meeldib, kui kõik on ühesugused (mingi kiiks?).
Pakkimisidee tuleb Tigeri kauplusest – nägin seda kuuskedega pakkepaberit poest möödudes ja olin müüdud. Astusin sisse ja haarasin kohe endaga kaasa. Muu vajaliku pakkimiseks sain ka sealtsamast – nii mugav!

img_20161205_133323

… ja selline sai lõpptulemus ehk näide mõnest pakitud kingitusest.

dsc_0254

Kuidas Sul Jõulumeeleoluga? Kingitused pakitud ning esimesed piparkoogid küpsetatud/kaunistatud?

img-thing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s