ARVUSTUS / VIVI NÄOPUHASTUSVAHT BAMBUSEEKSTRAKTIGA

dsc_0593

Aasta lõpus tekkis mul korraks kriis ning ühtegi korraliku näopesuvahtu iluarsenalis ei olnud (ja mulle meeldib nägu puhastada just vahuga, mitte erinevate alternatiividega). Olin just kasutusse võtnud Lirene 3in1 mitsellaarvee (kirjutasin sellest SIIN!), milles kõvasti pettusin ning muud ka parasjagu ette varutud ei olnud.
Seadsin juba mõtteis samme Sikupilli poole, et sealasuvast VIVI poest uus näopesuvaht osta, kuid hea, et sinna enne Jõule ei jõudnud siiski. Sünnipäeval sain sõnumi, et VIVI poes – sünnipäeva puhul – ostusumma väärtuses võimalik ka kingitus lisaks saada. Läksin poodi plaaniga uus – juba eelnevalt kasutatud – roosiveega näopuhastusvaht osta ning kingitusena teine samasugune juurde võtta – oleks tükiks ajaks kohe olemas. Kuigi mulle meeldib ikka aega-ajalt ka muid brände katsetada ja kasutada, siis peale sellist suurt pettumust niipea ei kipu midagi puhta uut katsetama. VIVI poes aga avastasin, et neil vahepeal valikusse lisandunud veel üks näopuhastusvaht – bambuseekstraktiga. Ostsin siiski selle esialgselt plaanis olnud roosiveega näopuhastusvahu oma ning võtsin selle Bamboo sarja oma kingituseks, täpsemalt siis selle –  VIVI Face Wash Foam with bamboo extract. “Antibakteriaalse toimega õrn puhastusvaht, mis sobib ka meigi, sh silmameigi, mahapesemiseks. Ei ärrita nahka! Toimed: niisutav, rakkude uuenemisele kaasaaitav, rahustav, nahka pehmendav ning poore ahendav. Sobib kõikidele nahatüüpidele”. 
Põnevus oli aga suur ning sai ka kohe samal päeval kasutusse võetud ja oh imet – suurepärane! Minu arvates ikka oluliselt parem kui see roosiveega! Lõhn on mahe ja meeldiv. Peseb näo korralikult meigist puhtaks, sh ka tugevama silmameigi. Nahk on pärast kasutamist pehme ja siidine. Ideaalne alternatiiv mu ammusele lemmikule Oliva näopesuvahule! Nüüd mõtlen, kas ma seda roosiveega näopesuvahtu üldse tahangi enam kasutada, sest minu jaoks olid sel siiski mõned miinused (näiteks see roosilõhn). Igahates, kel huvi VIVI tooteid kasutada ja ka just näopesuvahtu nende seas, siis haarake selle bambuseekstraktiga variandi järele, sel juhul kindlasti ei pettu!

Milliseid meigieemaldustooteid Sa kasutad ja eelistad?
img-thing

Advertisements

One thought on “ARVUSTUS / VIVI NÄOPUHASTUSVAHT BAMBUSEEKSTRAKTIGA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s