TOOTED/BRÄNDID, MIDA TAHAN KINDLASTI 2017.a. PROOVIDA!

wish-list

ALATI on midagi uut “vaja!”. On ju nii?!

Kuigi hetkel nahahoolduse osas, midagi uut reaalselt vaja ei ole, siis aega-ajalt mõlgub mõtteis ikka mõni toode, mille vaikimisi kuskile listi endale panen, et seda võiks/peaks järgmisena proovima jms. Pidevalt lisandub nii meigi- kui ka nahahooldustoodete valikusse niipalju uusi tooteid/brände, mis huvi tekitavad ju … Kuigi meigitooteid ma väga palju igapäevaselt ei kasuta ning lastega kodus olles ei näe vajadust lainerijoont silmile tõmmata ja/või huuli punaseks võõbata – pigem kasutusel kiire-lihtne-naturaalne välimus  – siis huvi on siiski suur katsetamaks ka muud. Ja noh, ripsmetušš kulub ikka alati ära ja kulmupliiats, juhuks kui ei ole tükk aega salongiuksest sisse jõudnud jälle astuda 🙂

Aga siis nende toodete/brändide juurde, mida sel aastal kindlasti plaanis katsetada on …

Näiteks on mul listis tükk aega juba eestimaine nahahooldusbränd Tilk! – ei ole lihtsalt jõudnud veel nende toodete katsetamiseni, kuid sel aastal võtan kindlasti ette ja proovin selle sarja erinevad tooted ära! Eriti huvitab mind nende kätekreem ning uusim toode – näokoorija.
Eestimaisetest toodetest on silmapiiril veel SÕSAR turbamask, mis tundub igati asjalik, efektiivne ja mitmeti kasutatav.
Meigibrändide osas soovin kindlasti proovida NYX tooteid, mis meie turul võrdlemisi uus bränd. Olen juba mitu asja välja ka valinud ning lähiajal plaanis Kaubamajja uudistama minna – sealt plaanis kindlasti võtta üks ripsmetušš katsetamiseks ning eksnäis, mis kohapeal veel asjalik tundub.
MÀDARA lisas just tootevalikusse huulepalsamid – Plum Plum ja Hemp Hemp –  mida kohe mõlemat meeleldi prooviks.
Mõned IT’S SKIN näomaskid võiks ka ära proovida – valik neil nii lai, hind ei ole ka hingemattev, seega tuleb mõni proovimisele võtta. Mulle sellised ühekordseks kasutamiseks mõeldud maskid iseenesest meeldivad – mugav kasutada/kaasa võtta jms. Lisaks võiks proovida ka silmamaski. Iseenesest on neil terve nahahooldussari täitsa põnev ning taskukohane, kuid hetkel on muid tooteid nii palju juba enne seda brändi soovinimekirjas, et ei ole lähemalt üldse hakanud süvenema, mida kõik head neil pakkuda võiks olla.
Kummutisahtlis on juba ootamas – ka juba tükk aega “soovin-neid-tooteid-millalgi-proovida” listis olnud MOSSA sarjast päevakreem+öökreem komplekt, mille sünnipäevakingituseks sain. MOSSA on ka minu jaoks täiesti uus ja proovimata sari ning kreemidele lisaks võtan kindlasti juurde ka nende valikust mingi näovee või siis hoopis mitsellaarvee.

On Sul ka taolisi liste, kuhu lisad tooteid või brände, mis kuskilt silma jäänud ning kindlasti proovida tahaksid? Või oskad väljatoodute seast soovitada, mida kindlasti võiks proovimisele võtta?

img-thing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s