LEMMIKUD / JAANUAR

Seekord polegi kõik lemmikud päris iluvaldkonnast, kuigi vesi ja selle piisav tarbimine on ju suuresti ilu aluseks.
dsc_0859Kui jutt juba veele läks, siis jätkame ka selle teemaga. Sain eelmise aasta lõpus/sünnipäevaks uue kaasaskantava ja korduvkasutatava Equa klaasist pudeli – täpsemalt Equa Mismatch Cinnamon Night. Olin seda juba mõnda aega silmapiiril hoidnud ning salamisi plaaninud selle soetamist, kuid oh rõõmu, sõbranna jõudis ette. Uue Equa eelkäija – samuti Equa pudel, kuid plastikust (see kollidega) – on juba niii päevinäinud ja räsitud ning ei olnud enam kuigi ilus, et kuskile kaasa võtta, seega see uus pudel oli hädavajalik. Nüüd reisib see minuga kenasti igalpool kaasas ning on igati ilus kotist välja võtta. Tänu sellele kindlasti ka päevane veetarbimine paremini paigas ning iga kord võimalus pudeli järele haarata, kui tunne, et vedelikku vaja juurde tarbida.
Nahahoolduse ja meigi osas juhtus lihtsalt nii, et jaanuaris sai kasutatud suuremas osas kõike, mis juba eelnevalt kasutusel olnud. Ainus päris uus asi komeetikakotis ning kasutuses on VIVI BB1-kreem, millest ka õige pea pikem arvustus avaldatud saab. Lühidalt öeldes on see väga mõnus ja hea BB-kreem, mis hoopis teistsugune kõigist teistest, mida seni kasutanud olen. Oma tekstuurilt ja olemuselt palju erinev – ehk mängib siin ka rolli paljuski see, et see on looduslike komponentidega? Igatahes on see mõnus-igapäevane “jumestustoode?”, mille katvus on pigem õrn ja hästi loomulik, andes nahale õrna jume ning kauni kuma.
Kolmanda lemmiktootena võib välja tuua Invisibobble NANO juuksevõrud, mis enda jaoks alles hiljuti avastasin (mul on küll läbipaistev variant, mis “äärmiselt hästi” pildil näha jäi). Neid tavasuuruses Invisibobble juuksevõrusid kasutan juba pikemat aega, kuid poolkrunnide (hipster bun) kinnitamiseks ning ka oma pisikese Preili juuste kinnipanemiseks on neid NANOsid hoopis mugavam kasutada. Hea leid!

Ühtlasi meeldib mulle väga – VÄGA – uuenenud Anne&Stiili esimene kaas – nii värvigammalt kui ka persoonilt sellel. Hetkel on see mu “käekotiajakiri”, mida sirvin ja loen siin-seal kui vaja aega sisustada, näiteks laste ujumistrenni lõppemist oodata.

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s