NEW IN / UUT, MILLEST ÕIGE PEA ARVUSTUSI ON OODATA

Hetkel käsil selline vaiksem periood, kus kasutuselolev ootab lõpuni kasutamist ning ei ole olnud mõistlik miskit uut ja põnevat samaaegselt avada. Kuni selle nädalani ei olnud mõnda aega ka miskit uut endaga koju kaasa toonud … Täna sain kätte aga ka viimased uued tulijad ning nüüd annab ühe ootusäreva põgusalt tutvustava postituse kokku panna. Esialgu lihtsalt tutvustamaks, millest õige pea pikemalt juttu tuleb ehk siis ilma minupoolse kommentaarita toodete kohta … kuid siiski kiidetud ja põnevad tooted.
dsc_0989Esiteks sain esmaspäeval kosmeetiku juures käies kaasa kingituse – uued juuksehooldustooted brändilt InSight Eley. Täpsemalt valisin sealt endale Anti-frizz sarja šampooni ja maski. Kuna mul kergelt lokile kalduvad juuksed ning igasugune kahu vähendamine ilma föönitamiseta ja suurema mässamiseta on ainult kasuks. Erinevaid sarju oli seal mitu-mitu-mitu, kõik leiaks kindlasti endale sobiva. Lähemal tutvumisel selgus, et tegu on puhta ja loodusliku juuksehooldussarjaga, mis on pärit Itaaliast (parabeenivaba, SLS vaba jne …). Kaasblogija Vivienne teadis öelda, et tooted on väga mõnusad ja head ning tema on neid varasemalt kasutanud ning kiidab! Igatahes ootan huviga nende katsetamist, kohe on eelnev juuksehooldus otsas, siis võtan kasutusse ja kindlasti jagan oma muljeid ka blogi vahendusel. Kel kohe huvi tekkis, siis osta saab neid lingitud e-poest või siis Stockmannis asuvast 5thfloor ilusalongist kohapealt.
Kuna ma selles hiljuti ostetud NYX “More to Love” ripsmetuššis veidi pettusin, asusin sellele asendust otsima. Kui ikka ripsmeid juba värvida, siis tahaks, et tulemus oleks selline, mis endale meeldib (mitte, mis ajab asja ära). Silma jäi looduslik volüümi andev Avril ripsmetušš (ka Malluka lemmik, haha). Sellel on hea tagasiside erinevatest blogidest ning ka toote enda juures e-poes. Lisaks on ta looduslik – ei ole varasemalt ühtegi sellist “nii puhast” ripsmetušši kasutanud, eksnäis siis, kuidas meeldib. Kui juba aga e-poest tellimisele läks – kuskilt mujalt ei olnud seda võimalik “lähen-kohale-ostan” saada – siis võtsin sealt lisaks veel ka rulldeodorandi, mille kohta samuti olen vaid head lugenud. Lisaks on selle hind rohkem kui meeldiv – ja kui veel saab selle hinnaga super asja? … no loodame!

See siis kõik see kõige uuem, mis viimasel ajal kodusesse kosmeetikariiulisse saabunud ning sealjuures kõik puhta looduslik – ootan huviga nende katsetamist ning loodan, et saan vaid kiidusõnu jagada!

kena

Advertisements

3 thoughts on “NEW IN / UUT, MILLEST ÕIGE PEA ARVUSTUSI ON OODATA

    • MAARIA says:

      Mulle täitsa meeldib see sari, juuksed jäävad nii pehmed ja täiesti kahuvabad 🙂 Maski aga kasutan palsami eesmärgina pigem, siis ei häiri see kergus sellel, kuigi jah, see ikka oluliselt kergema tekstuuriga, kui enamik juuksemaske.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s