HEA LEID / H&M KÜÜNELAKID

_20170220_143625Jagan teiega head avastust – ehk on kellelgi veel otsingud mingi kindlat tooni küünelaki osas või lihtsalt hea-odava-kvaliteetse küünelaki osas.
Möödunud sügisel avastasin enda jaoks H&M küünelakid. Seda puhktujuslikult, kui otsisin taga smaragdrohelises toonis küünelakki ning sealt sai – ja seda vaid 5€ eest (4.99€ tegelikult). Haarasin selle koju kaasa ning üllatusin rohkem kui positiivselt! Lisaks heale hinnaklassile on need ka väga hea pigemndiga – tumedamaid toone saab ka vaid ühe kihiga kenasti kanda, ilma, et tulemus ebaühtlane jääks.  Samuti on need vastupidavad kõiksugu majapidamistöödele ehk püsivad 3…4päeva kenasti küünel (vahel kauemgi), kõik oleneb, palju ja mida sul teha vaja on. Super!
Värvivalik on suur, väga suur – eri variatsioonides roosasid, siniseid, rohelisi, nude toone, sädelusega toone jne … Nii suur ja laiahaardeline, et kohe keeruline valida.

Minu viimane valik ja ost H&Mi küünelakivalikust on see nude toonis küünelakk Go-To Greige. See on selline beežikas, kergelt roosaka varjundiga (ütleks, et ka piisake hallikat sisse segatud). Üleüldse, erinevaid beežikaid toone oli seal kuskil 5…7tk (ehk isegi rohkem variante) – mõni roosakam, mõni hallikam, mõni pruunikam jne …
img_20170220_140039_808Olen kasutanud kõiksugu erinevaid – kallimaid ja odavamaid küünelakke ning enamikes olen võrdlemisi kiirelt pettunud, eriti nt OPI omades, mis mulle üldse ei sobi – no ei pea vastu küüntel. LCNi ja MaxFactori Gel Shine Laquer omi ka kiidan, muidu … kuid neil ei ole nii suurt värvivalikut. H&Mi valikust leiab vist küll iga outfit‘i juurde parasjagu selle kõige sobivama tooni. Soovitan minna piiluma, kel mingi kindel värvitoon mõtteis, kuid mujalt ei ole seda leidnud!

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s