ARVUSTUS / ARTDECO JUMESTUSKREEMID

IMG_20170304_143609
Hiljuti saatis Artdeco Eesti mulle katsetamiseks ja arvustamiseks oma uue kevadkollektsiooni “Hypnotic Blossom” dekoratiivkosmeetikat (ehk meigitooteid). Selle postituse kirjutamine on käsil ning järgmise nädala alguses saab see ka avaldatud! Kollektsiooniväliselt oli katsetamiseks ka erinevaid Artdeco jumestuskreeme ja meigialuskreem. Kuna need ei kuulu “Hypnotic Blossom” kollektsiooni, otsustasin, et kirjutan neist eraldi põgusa postituse – sest ka nende seas oli kiitmisväärt avastusi.IMG_20170304_143653Alustan kohe lemmikuga ning selleks osutus Artdeco Nude Foundation (toon 70). See jumestuskreem üllatas mind kõige rohkem ja kindlasti plaanin selle endale soetada! Esiteks on seda väga mõnus peale kanda – hästi lihtsalt hajutatav. Tulemus on loomulik, ühtlane ja ilus ja matimapoolsem. Jumestuskreemi toon oli ideaalne mulle, mis väga meeldiv avastus. Originaalis on see pipetiga pudelis – mis tundub põnev – ei ole varasemalt sellist kasutanud, kuid oletan, et sellest doseerimine on super mugav. Katvus on keskmine ehk siis selline ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Kui vaja tugevamat katvust, annab lihtsalt kihtidega mängida. Samas, kattis kõik naha ebatasasused kenasti ära (kuna nahk mul veel nahahooldustoodete vahetusest tingitud reaktsioonile päris korras ei ole, siis oli kohe hea ära katsetada). Püsivus on SUPER! Kandsin seda jumestuskreemi ühel pikal ja tegusal päeval, ajavahemikus ca 11-01 ning ka päris hilja õhtul oli meik veatu! Sealjuures ei kasutanud ma jumestuskreemile aluskreemi, vaid lihtsalt näokreemi peale + lisaks kerge tolmuudrikiht kinnitamiseks ja kõik! Kui enamasti ikka päeva jooksul vaja meiki kergelt värskendada – kas siis rasu imavaid pabereid kasutades või siis tolmpuudriga värskendades, siis see jumestuskreem ei vajanud mingit värskendamist. Nahatüübilt sobib see normaalsele/kuivemapoolsele kindlasti (minu enda nahatüüp siin talvisel ajal) ning ka kombineeritud/rasusemale nahatüübile. Minupoolne kindel soovitus!
** lugedes nüüd jumestuskreemi tutvustust peale enda kirjapandut, siis minu arvamus kattub suures osas sellega, mida toote kohta lingilt lugeda saab! Ehk siis võib öelda, et teeb seda, mida lubab!
IMG_20170304_143832Artdeco High Definition Foundation (toonis 04) – katvuselt kergemapoolsem, kuid kõik, mis vajas peitmist, sai peidetud. Nahale hajutamine oli mugav ning lõpptulemus on loomulik ja särav (mitte matt). Toon 04 oli peaaegu, et ideaalne. Väga ilusa jume jättis. Suvisem, kergem, igapäevasem jumestuskreem. Püsivus oli küllaltki hea – korra puuderdasin päeva jooksul üle, et nahk ei läigiks ülemäära.
IMG_20170304_143755Artdeco Rich Treatment Foundation (toon 12) – tugevamapoolsema katvusega (keskmine/tugev). Igapäevaseks kasutamiseks liiga kattev, minu jaoks. Kahjuks ei oska seda lõpptulemust nahal 100% kommenteerida, sest katsetatud toon oli minu jaoks väga vale – kollane ja jäi nagu mask näkku. Kodustes tingimustes andis küll päeva ära kanda seda. Ei ole mati lõpptulemusega – omab valgustpeegeldavat efekti. Nahk jääb siidine ja sile. Sobilik pigem kuivemapoolsele nahale, omab ka niisutavat toimet. Kombineeritud/rasusele nahale oleks see ehk liiga raske kanda. Hommikust õhtuni veatult ei püsinud – vahepeal värskendasin puudriga.
IMG_20170304_143724Artdeco Long-lasting Foundation /oil-free/ (toonis 50) – keskmise/tugevama katvusega ja mati lõpptulemusega jumestuskreem (lubab küll õhemat katvust, ma vaidleks vastu). Tekstuurilt on jumestuskreem võrdlemisi tihke – kõige tihkem katsetatud variantidest. Nahale kanda aga ei olnud raske, jääb ühtlane ja loomulik. Minu hetkel pigem kuivemapoolsele nahale ei sobi – selline kiskuv tunne jääb. Mitu korda proovisin, ikka sama – kõige paremini toimis koos meigibaasiga, siis oli nahk niisutatum ning kiskuvat tunnet ei olnud. Seega ütleks, et pigem kombineeritud/rasusele nahale ning kirjelduses tuleb ka välja, et jumestuskreem on rasu imavate komponentidega – seega sobib väga hästi just rasusemale nahale, kuid ka teistele nahatüüpidele. Püsivuse üle nuriseda ei saa, nahk õhtuks läikima ei hakka! Meik püsib kaunis ja ühtlane ka õhtuks! Sisaldab SPF20.
IMG_20170304_143902Lisaks oli kaasas ka Artdeco jumestuskreemi aluskreem – Make-Up Base with Anti-Ageging Effect. Sädelev hele geel, mida kantakse siis päevakreemi peale ning jumestustoote alla. Nagu nimetusest võib ka välja lugeda, siis on ka vananemisvastaste toimeainetega. Hästi kerge geel, mis imendus koheselt nahka – jättes sellele kerge kuma ning nahapinna siledama. Annab nahale lisaniisutust, ühtlasi hoiab jumestuskreemi kauem värskena ja kaunimana, lisaks silub kortsukesed.
Katsetamiseks kasutasin seda oma igapäevase jumestuskreemi alla – seda seetõttu, et tean, kuidas see mul näos käitub ning püsib – nii sai kõige parema ülevaate toote toimivusest. Kui osadele meigialuskreemidele on jumestuskreemi hiljem natuke ebamugav peale kanda (võib maha rulluma hakata või ebaühtlaselt jääda jms, kui kiirelt ei tegutse), siis sellele baasile oli jumestuskreemi kanda lihtne. Kenasti andis hajutada nii svammiga kui ka näppudega. Jumestuskreem, mida sellega katsetasin on kergemapoolsem ja loomulik ning selle baasiga püsis ka õhtuni ilusasti paigal. Püsivus oli parem kui ilma aluskreemita.
Mulle meeldis, et see ei muutnud meiki näos raskemaks kuidagi või rohkem tuntavaks/märgatavaks. Kuigi üks lisakiht midagi näos, on see nii sulgkerge, et ei anna endast mingeid märke.
Igapäevaselt kodustes tingimustes ma seda ei kasutaks, kuid kui vaja kuskil pikemalt ilusa meigiga olla või mõni üritus, kuhu minna, siis kasutaksin ja soovitaksin küll!

Loodan, et kellelegi natuke abi sellest postitusest – põhjalikum ülevaade, kui pudelikeste peale kirjutatud tekstist välja võib lugeda. Olles väga palju erinevaid – kallimaid ja odavamaid – jumestuskreeme saanud proovida, siis need Artdeco omad on väga arvestatavad ja mõnusad. Kvaliteetsed ja toimivad. Olen rõõmus, et leidsin enda jaoks ühe uue jumstuskreemi, mis tõesti vastab minu pea kõikidele kriteeriumitele + veel sobiva tooniga ka!

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s