ARVUSTUS / VIVI SUU- JA HUULEHOOLDUS

Juttu veel paarist VIVI tootest, mida seni pole kuskil postitustes veel kajastanud – huulepalsam ning hambapasta ning nüüdseks juba 5k kasutuses olnud hambahari.
_20170216_133343… jah, 5kuud sama hambahari! Kuidas nii?! Lihtsalt, sest VIVI hambaharja eluiga on 6-12kuud (Edit: üle poole aasta siiski ei tasuks kasutada). See on kaetud Jaapani bambusesöega ning on antibakteriaalne ja “isepuhastuv” – ehk siis tapab baktereid harjaste vahel. Lisaks on bambusesüsi kergelt valgendava toimega.
Hari on sobilik kõigile, sest saad harjaste pehmust reguleerida vee temperatuuriga – kui soovid, et oleks tugevamad harjased, siis loputad jaheda/külma vee all hambaharja ning kui tahad pehmeid harjaseid, siis hoiad hambaharja sooja/kuuma vee all.
Kui varasemalt kasutasin ma ühte kindlat hambaharja (variandis soft ehk pehmete harjastega, tugevamad ei sobinud), mis – minu arvates – andis kõige mõnusama ja puhtama tunde hammastele ning vahetasin seda kuskil iga 2kuu tagant, et harjased ei väsiks ning tulemus oleks “puhas”, siis see VIVI hambahari on siiamaani samasuguse toimega nagu oli esimesel kasutuskorral. Väga meeldiv, olen rahul! Hambahari ei maksa kuigi palju (VIVI kilendile 4.50€, muidu kuskil 6€ ringis) ning arvestades, et see kestab kaua ning sealjuures on igati sobilik ja hügieeniline seda pikema perioodi vältel kasutada, siis võit igatahes. Soovitan proovida!

_20170216_133238Hiljuti ostsin lisaks ka VIVI hambapasta. Täpsemalt mangomaitselise hambapasta kalident’iga – “mitte-vahutava toimega looduslikest koostisosadest hambapasta kalidentiga ehk bio-aktiivse kaltsiumiga, millest koosneb 97% hamba email”. Hambapasta on väga mugavas pumppudelis – nagu enamik VIVI tooteid – ei ole tarvis mingeid korke peale-maha keerata. Lisaks on seda mugav käes hoida nii endal kui ka lastel – jah, see sobib kasutada ka lastele – ning vajalik kogus sealt hambaharjale pigistada.
Hambapasta mitte-vahutav toime on teistmoodi, natuke harjumatu. Olen kasutanud selliseid, mis vähesel määral vahutavad, päris mitte-vahutavat varem mitte. Ei aja suud õhetama, mis on positiivne. Selline mahedatoimeline ja maitselt selline magusamapoolne (nagu mango). Samas hambad saavad väga puhtaks ja on kuidagi teistmoodi puhtad kui teiste hambapastadega. Üldiselt mulle täitsa meeldib ning lastele meeldib ka – neile meeldib juba see mango mekk.

Kalident (Calcium Hydroxyapatite) – see on looduslik, anorgaanilise päritoluga aine, mille koostis sarnaneb 97% hambaemaili koostisega. Vähendab hambaemaili demineralisatsiooni, aitab vältida kaariest, neutraliseerib tagajärgi, mis on seotud suuõõne halva hügieeni, happeliste toiduainete ning süsihappegaasi sisaldavate jookide toimega. Samuti toimib Kalident kui hambaemaili mikrolõhesid ja kriimustusi taastav täiteaine, tänu millele jäävad hambad tugevaks ja terveks. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et Kalidenti sisaldava hambapasta regulaarsel kasutamisel väheneb kaariese tekkimise risk.

Viimaseks uuemaks VIVI tooteks on mul huulepalsam – Lip Balm (with aloe vera). “Niisutav ja toitev huulepalsam. Imendub kiirelt huultesse. Sisaldab sidrunheina eeterlikku õli, mis on ka tugeva antibakteriaalse toimega.” Mugavas pumppudelis huulepalsam, mida väga lihtne ja kerge piisavas koguses doseerida. Pudelike on suur – lausa 30ml suurune – ning päris taskus kandmiseks ei sobi. Hea käekotis kaasas kanda või siis öökapikesele sättida. Lõhnalt hästi neutraalne, ei tähelda mingeid tugevamaid esiletükkivaid aroome. Isegi sidrunheina, millel küllaltki tugev lõhn, ei tunne ülemäära tugevalt sealt.
Lubab kiirelt huultesse imenduda ning seda ka teeb – ning see on minu jaoks miinus. Mulle meeldiks kui püsiks kauem huultel, et ei tekiks soovi/vajadust pidevalt uuesti pudelikese järele haarata. Iseenesest teeb huuled pehmeks ja niisutab neid hästi, kuid mingit lisaefekti ei ole. Hea enne ööund huultele kanda – pole ohtu, et osa padjapüüri saaks pühitud või siis näiteks huulepulga alla kasutada. Ka lastele sobilik või siis meestele selline ideaalne – teeb, mis vaja ehk siis niisutab huuli hästi, kuid ei jää huultele märgatav ning ei ole ka pealetükkivat lõhna.
Usun, et see paljudele meeldiks, kuid minu jaoks on see natuke liiga kerge ning uuesti seda sama ei ostaks. Ehk kui mõni teine variant veel peaks valikusse lisanduma, siis katsetaks küll. 30ml pudelikese huulepalsami hinnaks on kuskil 7.50€ (VIVI kliendile soodsam veel), mis – minu arvates – küllaltki väga mõistlik hind selle koguse ja kvaliteedi/toime eest!_20170216_133535.JPG

kena

Advertisements

One thought on “ARVUSTUS / VIVI SUU- JA HUULEHOOLDUS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s