TEISTMOODI ILUJUTTU / AEG ISEENDALE EHK KÄIK KOSMEETIK EVELYNI JUURDE

BeFunky Collage
Blogi Facebook’i lehel sai ka esmaspäeval oma põnevust jagatud, kui sättisin kodust minekule, et üle pika aja kosmeetikasalongi külastada. Noh, tegelikult käin ma kosmeetikasalongis iga kuu, kuid vaid kulmusid ja ripsmeid värvimas. Seekord olid plaanis aga hoopis asisemad protseduurid. Täpsemalt pediküür ning näohooldus.
Näohoolduses ei olnud ma ammu käinud, tõesti väga ammu. Ilmselgelt on see viga, sest see – koos näo-dekolteemassaašiga – on supermõnus ja lõõgastav.

Aga täpsemalt siis sellest ajast iseendale ehk kus ma käisin?, kelle juures ma käisin? ja mis mulle tehti? …
Käisin sõbranna juures kosmeetikus – Kosmeetik Evelyn Velström – kes just hiljuti avas oma kosmeetikatoa Helen Heinroosi Hair juuksurisalongi ruumides.
Ruum, kus iluprotseduure tehakse, on mõnusalt hubane ja huvitava sisekujundusega. Lihtsalt pidin teile sellest disainist ka pilti tegema – väga andekalt lahendatud laekaunistused olid seal, hehe.
IMG_20170313_131947.jpgKuna mul oli täiesti vaba hommikupoolik endale planeeritud – Preili sai kvaliteetaega vanaemaga  ning mina sain kvaliteetaega iseendale ning vabalt nautida ja puhata. Protseduuridest valisime siis klassikalise pediküüri Nurme toodetega ning näohoolduse VIVI toodetega. Just seetõttu oli mul ka suur huvi sinna minna ning ka soov seda postitust kajastada, sest VIVI looduslikke nahahooldustooteid mujal salongides näohooldusprotseduurides ei kasutata. Olen küllaltki paljude nende tootdetega kokku juba puutunud ning nüüd sai katsetada veel lisaks erinevaid põnevaid (näiteks kummimask, aga sellest kohe lähemalt).
IMG_20170313_131819Alustasime pediküüriga. Klassikaline pediküür, mis sisaldas jalavanni Nurme magneesiumsoolaga (magneesiumi jalavann on igati kasulik ka üleüldiselt, eriti rasedatele), kandade/küünte jms korrastamine raspliga/viiliga ning seejärel Nurme greibi sarja koorijaga jalgadele massaaž-koorimist 2in1. Lõpuks kreemitamine Nurme sheavõi kehakreemiga ning küünte lakkimine ZOYA küünelakkidega (need on samuti “jamavabad” ehk ZOYA küünelakid on „Big 5 Free“ – kõik küünelakid on toksiinide vabad, nad ei sisalda kahjulikke tööstuslikke kemikaale: tolueeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaiku, dibutüülftalaati ja kamprit. ZOYA tooted on „Vegan Friendly“ ehk neis ei kasutata loomseid toormaterjale). Valisin lakivalikust kifti kerge sädelusega tumepunakaslilla küünelakitooni – nii kift on!
pediküür.jpgÜkskõik kui tubli ja püüdlik ma ise koduses pediküüris ka ei ole, ikka on alati mõnusam ja tulemusrikkam, kui keegi teine seda teinud on. Tean, et Evelynile väga meeldib – erinevalt paljudest kosmeetikutest – pediküüri teha ning ta teeb seda ka kvaliteetselt ja hoolega, mitte kiirelt ja n-ö ülekäe. Seega, minupoolne kindel soovitus!
17357495_1332834220117646_1739408350_oNäohooldus – nagu juba ka mainisin – oli VIVI looduslike nahahooldustoodetega. Protseduur sisaldas kõike vajalikku: naha puhastamine, koorimine koos kerge massaašiga, õlimassaaž näole ja dekolteele, VIVI kummimask ning seejärel  naha niisutamine – seerum+silmakreem+näokreem. Kummimask oli põnev – selline hästi jahe näos – jahutav, lõõgastav, rahustav. Maski toimeaeg oli kuskil 15min ning sel ajal said kerge massaaži käed (käelabad ning käsivarred) – leidlik ajakasutus maski toimimise ajaks!
17273544_1330417007026034_1608948084_oAga see näo ja dekoltee massaaž – oeh, see oli mu vaieldamatu lemmik – pikk, lõõgastav, mõnus! Just see panigi mõtlema, miks näohoolduses tihemini käia võiks, just kasvõi selle pärast!
Igatahes oli pärast protseduure väga rahulik ja puhanud tunne – jalad olid pehmed ja ilusad ning näonahk särav ja puhanud. Tuleb kindlasti veel endale vaba aega planeerida ning vahetevahel lasta professionaalidel ka enda näonaha eest hoolitseda!
Eks vist pigem kipubki nii olema, et kui näonahaga suuremaid probleeme ei ole (akne nt või siis vastupidiselt vanem ja eriti tundlik nahk) ning ise küllaltki kursis ja pädev orienteeruma näohooldusmaailmas, siis ei satu nahahooldusesse kuigi tihti. Aga võiks … peaks … vähemalt vahetevahel 🙂

* link ka kodulehele

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s