ARVUSTUS / LUMI KAITSEV JA TAASTAV KÄTEKREEM

Täpselt nädal tagasi avaldasin postituse karedate käte teemal (kiika SIIA!) ning ühtlasi võtsin sel päeval kasutusse ka just koju toodud LUMI kaitsva ja taastava kätekreemi. Ootused sellele olid suured ning tuleb tõdeda, pettuma ma ei pidanud! Jeee!
IMG_20170321_182929LUMI kaitsev ja taastav kätekreem – “Sinu käed on pidevalt kuivad ja ketendavad. Ükskõik, mida sa ka ei teeks, kaob niiskus kui võluväel. Nüüd oled leidnud oma päästja! See rikkalikult niisutav hooldus sisaldab kätekreemidele ainulaadset hüaluroonhapet, mis lukustab niiskuse. Lisaks on kreem rahustav ja aitab leevendada ärritust. Sinu käed ja küüned on viimaks terved, tugevad ja täiuslikud. Patenteeritud niisutuskompleks toetab nii lühi- kui ka pikaajalist naha niisutatust. Lisaks muudab nahaprobleemide koorumis-ja paranemisprotsesse intensiivsemaks. Pantenool ja taimsed ekstraktid rahustavad ärritunud nahka, taastades selle loomuliku tasakaalu. Davidi Budleia ekstrakt on naturaalne antioksüdant, mis aitab kõrvaldada nahastressi põhjustavaid vabasid radikaale. Madala molekulaarkaaluga hüaluroonhape niisutab nahka sügavuti ning muudab seda elastsemaks.” Sobib kuivale, ülitundlikule ja küpsele nahale. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-ega värviaineid, parabeene, mineraal-ega silikoonõlisid või muid naftasaadusi, säilitusaineid.
Teeb, mis lubab! Tõesti, vaid paari õhtuga tegi karedad käed pehmeks ja korda! Olen väga positiivselt üllatunud ja rõõmus selle üle. Eriti rõõmus selle üle, et ei pea kohe jälle “jahile minema”, et veel üks uus kätekreem öökapile tuua!! Päevasel ajal ma üldiselt väga ei kreemita käsi – harva – seega vaid paari õhtuse kreemituskorraga oli tulemus juba näha, hommikuks ei olnud käed kuivad ja ketendavad. Imendub nahka kiirelt, mis ka väga mugav, eriti õhtuse kreemitamise järel – saab kohe käed padja alla pista.
Lõhn on tagasihoidlik ja hajub kiirelt – kätekreem sisaldab kanepiseemneõli ning sellest tulenevalt on sel ka mahe kanepiseemnelõhn (ma näiteks lisan kanepiseemneid smuutidesse/pudrule ning kreemi lõhn on täpselt sama, mis seemnepurgist välja levib, kui ma kaane sellelt maha keeran). Ehk siis ei ole sel mingit erilist lillelist/magusat vms tugevat aroomi – boonus – kuid kindlasti on sel meeldejääv lõhn.
Kätekreem on väga – VÄGA – mugavas pumbaga pudelis! Praktiline ja hügieeniline. Mind tegelikult väga häirib, kui kätekreemidel on peale-maha keeratavad korgid, eriti sellised pisikesed, mida kreemise käega on “väga mugav” kreemituubile tagasi kruvida. Vahepeal pusimist tükk aega, eriti nt pimedas magamistoas ning seejärel on kogu tuub kreemine ja libe jne … LUMI kätekreemil eemaldad vaid korgi, pumpad 2-3x kreemi käeseljale – ma päevasel ajal 2x ja öiseks hoolduseks pigem 3x – ning paned korgi peale tagasi. Pudel ise on ka ilus ja minimalistlik ning mugav käes hoida.
IMG_20170329_164346

LUMI tootesari baseerub 100% eestimaisel orgaanilisel kanepiseemneõlil ning on välja töötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Dermatoloogiliselt testitud ning Eesti Allergialiidu poolt tunnustatud.

Mina olen igatahes selle kätekreemiga väga rahul ning soovitan ka teistel proovida, kel karedate kätega probleeme!

kena

Advertisements

2 thoughts on “ARVUSTUS / LUMI KAITSEV JA TAASTAV KÄTEKREEM

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s