ARVUSTUS / “MUST” NAHAHOOLDUS

IMG_20170410_145427Mingi hetk hakkas Instagram’is  ringi vaadates järjest rohkem silma erinevate mustade maskide pilte/reklaamimist … Tundus põnev ning tekkis ka huvi selle vastu. Kord paar kuud tagasi sattusin juhuslikult ühe Eesti tüdruku pildile, kes just neidsamu tooteid kiitis – otsustasin, et kui kuskil silma jäävad, ostan ka katsetamiseks.
Mnjah, polnud nii lihtne neid saada! Igas poes neid ei müüda ning ei osanud esiti neid kuskilt ka uurima/küsima minna. Avastasin, et sellises ilu/-kosmeetikapoes nagu L-Cosmetics müüakse neid. Sealt sain aga vaid mask-koorija, sest maski ei olnud hetkel – pidavat väga populaarne kaup neil olema. Õnneks õige pea peale mask-koorija ostu avastasin RIMI Ilupäevade kampaania raames sealt ka selle kiidetud musta maski, mis koheselt ka ostukorvi sai pandud. Maksid need mõlemad kuskil 2.50…3€/tk. Seega nii 5€ eest sai kaks nahahooldustoodet vannitoariiulisse juurde.

Nüüd postitust kirjutades avastan, et neid müüb näiteks ka I.L.U pood!

IMG_20170412_160222Viteks Polishing Scrub Mask with Activated Chacoral – mask-koorija aktiivsöega. “Imab ja eemaldab nahalt mustust ning toksiine. Ahendab poore ja eemaldan komedoone (musti täpikesi T-tsoonis). Koorib nahka õrnalt, kuid efektiivselt. Parandab ning ühtlustab jumet.” Ei sobi väga kuivale ja õrnale/tundlikule nahale!
Mulle see mask-koorija väga meeldib, hästi efektiivne. Kohe on tunda neid koorivaid osakesi nahal masseerides ning tunda, et nägu saab korralikult puhtaks ning kooritud. Samas, ei ole need osakesed nii ülemäära intensiivsed ja tugevad, just sellised parajalt mõnusad (kes on kasutanud The Body Shopi C-vitamiini sarja näokoorijat – mis üks mu lemmik juba aastaid olnud just tema natuke intsensiivsema kooriva toime poolest – siis see mask-koorija on võrdväärne sellele TBS omale!).
Toodet võid kasutada siis kaht moodi. Esiteks, kas kasutad niisama näokoorijana – sel juhul masserid natuke toodet niisekele näole ja seejärel loputad maha leige veega. Teine variant – maskina – kannad toodet üle kuiva näo, hoiad 3-4min näos ning seejärel ringjate liigutustega pesed toote koos leige veega maha. Mõlemal juhul toimib väga hästi! Nahk jääb peale kasutamist pehme ja värske.
Viteks T-zone Black Clean Mask with Activated Chacoral – geel-mask aktiivsöega. “T-tsooni geelmask näole. Puhastab nahka, ahendab laienenud poore, eemaldab komedoonid. Sisaldab aktiivsütt, mis absorbeerib toksiinid.” Ei kuivata nahka! Ei sobi väga kuivale ja õrnale/tundlikule nahale!
Kasutamine: kanda õhukese kihina näole vältides silmaümbrust, oodata kuskil 15-20min, kuniks mask  kuivab ning seejärel eemaldada mask näost tõmmates – näpuga maskinurk lahti nahalt rullida ja siis jupikaupa tõmmata mask näost maha.
Põnev toode, ütleks kokkuvõtvalt. Maski on veidi raske ühtlaselt näole panna – sellise võrdlemisi kleepuva geelja tekstuuriga. Esialgu hakkab näos õhetama ja tekitab sellise hästi jaheda tunde – ootamatu ja teistmoodi tunne. Nii kuskil 5min möödudes see õhetustunne kaob. 15-20min möödudes peaks mask näos kuivanud olema (oleneb paljuski maskikihi paksusest) ning seejärel annab seda jupikaupa näost ära tõmmata. Kui tõmmates kõike kenasti ei saa, siis efektiivne viis seda eemaldada on ka “rullimine” – aga selle tegevuse juures olla siis rahulik ning hästi vaikselt seda maski nahalt maha rullida ehk siis liigselt näonahka venitamata ja tirimata. Niisama veega pestes ei tule maha!! Väga hästi jääb kulmudesse kinni, kuid kergelt rullides saab lihtsalt maskijäägid sealt eemadatud. Peale maskitamist on näonahk siidine ja pehme ning jume parem. Nahka ei ärrita!

Mõlemad tooted toimivad hästi, minupoolne soovitus katsetada. Kui peaksin valima neist ühe, mida kindlasti soovitada, siis oleks selleks see mask-koorija.

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s