ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2017

17966633_1520269864679548_6904099037372641752_o

Foto: Penelope Russak

15.aprillil toimus Butterfly Lounge’is selline tore lõunane kohtumine nagu “Ilublogijate kokkutulek 2017”. Üritus toimus teist aastat järjest, kuid mina isiklikult olin seal esimest korda kohal. Kokku oli meid üritusel 23 – nagu ka pildilt saab kokku lugeda – ning üritus oli väga mõnus. Selline vabas vormis tutvumise-jutustamise-arvamuste avaldamise kokkutulek. Mul eelmise aasta üritusega võrdlusmomenti ei ole, kuid jäin selleaastasega väga rahule! Nii tore oli viia inimesi-nägusid-blogisid kokku ja reaalselt näost-näkku suhelda. Tahes-tahtmata tekib ju inimestest mingisugune pilt silmeette, kui ikka nende tegemisi ja kirjutisi siin-seal vaadata/lugeda ning paljuski olin täitsa hästi neid enda jaoks ette kujutanud.
Oli nii tuttavamaid kui ka päris võõramaid nägusid ja kõigiga siiski lähemalt tutvuda ja jutustada ei jõudnud, kuid loodame, et selleks tekib veel võimalust!

BeFunky Collage

Fotod: Lauriina Targijainen

Veelkord suur aitäh korraldajatiimile!!! Nii tublid olete – kniks&kraaps! Ja muidugi sponsoritele – ei oodanud sellist suurt kingikotti (mida oli tõesti raske koju vedada). Nüüd on pikemaks ajaks tooteid, mida katsetada/arvustada/tutvustada.

IMG_20170416_141441Hulk uusi meigitooteid NYXilt ja Essence’ilt, et ikka käsi pulsil hoida ning rohkem mugavustsoonist end välja tuua ning meigipostitusi teha. Kusjuures, ma ei ole varasemalt mitte ainumastki Essence toodet kasutanud ning ka NYXiga vaid põgus kokkupuude seni, seega põnev-põnev!
IMG_20170416_144415Mina sain eilselt ürituselt kaasa palju positiivseid emotsioone ning leidsin blogijaid/blogisid, kel rohkem silm peal hoida. Kuigi blogide arv, mida jälgin, on küllaltki suur ja aega-ajalt satub ka siia-sinna mujale piiluma, siis ikka avastasin enda jaoks nii mõndagi uut! Lisaks on palju toredam postitusi lugeda, kui tead rohkem inimest nende taga 🙂

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s