JOIK ILUÕHTU / SOODUSKOOD!

Untitled

Slogan by JOIK

Eile õhtul sai külas JOIK majas iluõhtul, mis oli mõeldud ja korraldatud spetsiaalselt ilublogijatele. Sai veedetud üks mõnus õhtu lahedas seltskonnas ning rohkelt uut informatsiooni ammutades.

Taustinformatsiooniks niipalju, et JOIK on meie oma eestimaine looduskosmeetikabränd, mis sai alguse 2005.a. looduslike küünalde valmistamisest, millele siis järk-järgult on lisandunud uusi tootekategooriaid. JOIK toodab/pakub suures osas 100% looduslike koostisosadega kosmeetikatooteid (mõned vähesed tooted on näiteks 99.5%), lisaks on tooted väga suures osas sobilikud veganitele ning ka gluteenivabad. Oluline ka teada, et JOIK ei teosta loomkatseid ning  tooted on valmistatud järgides kosmeetikatoodete head tootmistava.

Üritus oli selline mõnusas vabas õhkkonnas koolituselaadne (ja informatsioonirohke), kus räägiti üleüldse JOIK brändist, selle ideest ja olemusest, millest alguse sai. Muidugi tutvustati meile kogu JOIK laia tootevalikut ning saime põnevamaid tooteid ka ka mini-protseduuridena ära katsetada – näiteks šokolaadimaski ning üht kõigi meid ilublogijaid ahhetama võtnud toodet –  koorivat maski kätele&jalgadele (mis on s-u-p-e-r! – täiesti üllatav toode, miks ma küll sellest varem midagi kuulnud ei ole!?). Muidugi said käed üleüldiselt väga hoolega kreemitatud ja niisutatud, sest niipalju oli neid põnevaid tooteid, mille tekstuuri ja lõhna oli soov natuke lähemalt uurida. Aga seda meile ka lubati, et lahkume nende juurest väga pehmete kätega!
BeFunky Collage.jpgSuur rõhk koolitusest ja üritusest oli pandud JOIK kuuele uuele kehahooldustootele, mis täiesti “ahjusoojad” ning värskelt turule toodud. Hetkel on need juba JOIK e-poes saadaval ning lähipäevil ka suurematest iluosakondadest.
Nagu ma juba mainisin, siis uusi tooteid on kokku kuus, millest kolm on dušivahudvalge klaar (kurgiekstrakti&aaloemahlaga), greip ja mandariin (astelpaju ekstrakti&aaloemahlaga) ning passiooni ja mango (astelpaju ekstrakti&aaloemahlaga). Dušivahud lõhnavad imeliselt – looduslikult ja mahedalt. Nende vaht on ülirikkalik, siidine ja tihke, mis käeseljal püsis pikalt vahulaadsena (muidu tihti kipuvad vahukuhjad kiirelt laiali valguma ja oma kohevust kaotama, siis nende vahtude puhul seda ei kaasne!).
Lisaks dušivahtudele lisandus kehahooldustoodete hulka kaks spreipudelis ihupiima“Päikeseline” passiooni ja mango ihupiim (passionvilja õli ja valgust peegeldavate mineraalidega) ning “Värskendav” valge klaari ihupiim (kurgiekstrakti ja viinamarjaseemneõliga). Spreipudelis ihupiimad on oma tekstuurilt kergemad, kuid sellegipoolest rikkalikult niisutavad. Imenduvad kiirelt ning ei jäta nahka rasvaseks. Mugavad kasutada ning väga mõnusalt lõhnavad.
Viimaseks – hetkel lisanduvaks – uueks tooteks on raseerimiskreem naistele – aaloemahla ja pantenooliga. Kaunis mustas mugavalt kasutatavas tuubis. Toode tundus selline mõnus kreemjas ning usun, et efektiivne. Tekitas soovi katsetada küll.
Õige pea on aga veel mitu-mitu põnevat uut toodet lisandumas, juba mai lõpuks.

Lisaks läbivad JOIK teised tooted järk-järgult uuenduskuuri ning sarja pakendid muutuvad rohkem sarnasemateks. Uue disaini välimus on minimalistlikum ning luksuslikum – musta värvi, valge kirjaga. Tuubid muutuvad disainilt ilusamaks ning kasutusmugavus suureneb.

IMG_20170420_220111

… ja vaadake selle tooli vägevat kangast! Mul oleks ka sellist tooli koju vaja!

Saime ka kaasa toredad kingikotid, kust leidis midagi nii uuematest toodetest kui ka juba vanematest hitt-toodetest.
Minu kotikeses leidus uutest toodetest passiooni&mango dušivaht ning “Päikeseline” kehapiim, mis samuti passiooni ja mangoga. Lisaks oli kõigile kotikesse pistetud mini-toodetena sügavniisutav salv ning – kindlasti – kõigi suureks rõõmuks ka seesama kooriv mask kätele&jalgadele +mõned sämplid erinevatest teistest toodetest. Aitäh, JOIK! Minul plaanis need uued tooted koheselt kasutusele võtta ning õige pea kirjutan nendest ka lähemalt.
IMG_20170421_124411Lisaks anti meile ka võimalus JOIK poekeses oste sooritada, juhuks kui miskit jäi nii huvitama, et kohe kindlasti tahaks seda proovida ja koju kaasa viia. Ostsin sellesama kooriva maski kätele&jalgadele originaalsuuruses endale ka ning lisaks ühe värskendava sprei – rukkilillevesi näole ja kehale. See tundus niiii mõnus – tuleb pudelist välja sellise õhkõrna uduna, millega mõnus nägu värskendada. Lisaks on see mugavas pisikeses pudelikeses, mida hea käekotti pista ja kaasas kanda. Ühtlasi sobib see kasutada meigikinnitusspreina.
IMG_20170421_124620Mulle meeldis, et üritus oli sellisele väiksemale seltskonnale – kokku oli meid külalisi 10 – selline vahetum ja mõnusam. Tublimad meist sõitsid kohale lausa Tartust ja/või Pärnust!
18056615_10155243530594084_5011038521280946797_o (1)Kogu üritust pildistati ja filmiti, et teha sellest selline tutvustav videoklipp järgmiste JOIK iluõhtute tarbeks ehk õnnestub ka meil endil seda millalgi kunagi näha. Uute toodete tutvustamisest ja katsetamisest tehti Facebooki live, kui ehk keegi juhtus seda nägema. Selline korralikult “üles  võetud” ja dokumenteeritud üritus.
IMG_20170421_124651.jpg
Aitäh kutsumast, JOIK, oli väga tore õhtu!

PS! Kasutades JOIK e-poes sooduskoodi “ILUKEVAD”, saate -10% soodustust oma ostukorvilt, ja seda mai lõpuni! Lisakas selle nädala lõpuni on neil ka tasuta transport (kuni 23/4)!

kena

 

Advertisements

One thought on “JOIK ILUÕHTU / SOODUSKOOD!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s