IBK2017 KINGIKOTI SISUTUTVUSTUS #4 / JUUKSEHOOLDUS

IMG_20170418_225821Jõuame selle #ilublogijatekokkutulek2017 sarja postitustega – esialgu – lõpuni. Koti sisu saab tutvustatud ning osad tooted jäävad hetkel “oma aega” ootama, et kasutusjärjekord ükskord nendeni jõuaks ning siis ka täpsem tutvustus ja ülevaade neist. Juuksehoolduses osas leidus midagi uut ja põnevat ning ka juba vanu häid tuttavaid, mille üle suur rõõm.IMG_20170417_132034“Vanadest tuttavatest” rääkides, siis olin äärmiselt õnnelik Placent Activ juuksehoolduskomplekti üle, sest mul oli just plaanis see endale uuesti tellida. “Placent Activ tooted stimuleerivad juuste kasvu ning sisaldavad rikkalikult aminohappeid. Platsenta ekstrakt parandab peanaha niiskustasakaalu ja elastsust. Siidiproteiinid muudavad juuksed pehmeks ning annavad neile terve välimuse. Sobib kõikidele juuksetüüpidele, eriti aga kuivadele ja töödeldud juustele. Täiuslikuks juuste tugevdamiseks soovitame kasutada kõiki 3 Placent Activ toodet korraga.”
Olen seda komplekti kasutanud eelnevalt 3-4 korda ehk juba ning see tõesti toimib. Esiteks muudavad need tooted juuksed imepehmeks ja siidiseks ning stimuleerivad juuksekasvu. Üleüldse muudavad need juuksed väga mõnusaks ja pehmeks. Peale kahte rasedust kasutasin seda juuksehoolduskomplekti, kuskil alates 3-4kuud peale sünnitust – siis kui juuksekarvad hakkavad jälle peast lahkuma (massiliselt) ning siis lihtsalt juuste üleüldiseks turgutamiseks ning uute kiirema kasvu stimuleerimiseks. Õnneks ei jäänud ma eelmistel kordadel oluliselt kiilamaks ning loodan, et ka nüüd, peale kolmandat rasedust, läheb samamoodi. Igatahes halba ei tee selle juuksehooldusrutiini kasutuselevõtt sel ajal, kui juuste väljalangevus (tundub) on suurem. Siinkohal siis oluline äkki ära mainida, et EI need tooted ei peata juuste väljalangemist jne … need, mis peavad ära tulema, tulevad ikka ja peale rasedust on täiesti normaalne, kui neid mingil perioodil väga palju ära tuleb, sest sellele eelnevalt 4…6kuu jooksul tuleb neid ju jällegi minimaalselt peast ära. Kuid juuste turgutamiseks ning uute juuste kiirema kasvu kaasaaitamiseks on neid Placent Activ tooteid küll hea kasutada.
Ehk siis minul leiavad need tooted laiemat kasutust sügise saabudes ning siis kirjutan neist ka põhjalikuma postituse. Hetkel võin veel vaid lisada, et mina kiidan ja soovitan!
IMG_20170417_132149Toni&Guy Intense Softness juuksehooldustooted – pehmust andvad šampoon&palsam ning juustele tekstuuri ja kohevust andev meresoolasprei. Lubab juuksed teha hästi pehmeks, annab neile läiget ja sära. Igapäevahooldus kõikidele juuksetüüpidele. Meresoolasprei toob esile juuste loomulikku lokki ja/või annab sellise “ma-just-tulin-rannast” kergelt sasiste lokkide look’i neile. Olen varasemalt erinevate Toni&Guy toodetega kokku puutunud ning need on mulle sobinud/meeldinud. Suvepoole võtan kindlasti katsetamisele selle juustessejäetava meresoolasprei ning kui muu – hetkel kasutuses olev – juuksehooldus otsa hakkab lõppema, siis kohe ka selle šampooni&palsami.
Ning viimaseks – minitoodetena  Nurme lavendli šampoon ja rosmariini juuksepalsam. Selle lavendli šampooni osas olen hetkel veel küsival seisukohal, sest noh – see lavendli aroom jälle, mis mulle ei meeltmööda ei ole. Keerasin korra korgi maha ja koheselt ka peale tagasi. Eksnäis, mõtlen, kas proovin või ei. Hetkel, rasedana veel, pigem ei, sest see lõhn on ikka täiesti vastumeelne. Olen palju kiidusõnu iseenesest Nurme juuksehoolduse kohta kuulnud … äkki siis see rosmariini sari? Võtaks šampooni endale juurde ja katsetaks seda … Eksnäis, millalgi!

Niisiis, ühelpool selle kotisisu tutvustamisega ning nüüd järk-järgult siis kasutama ja proovima!

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s