LEMMIKUD / MÄRTS-APRILL

IMG_20170424_164143.jpgAlles hiljuti avastasin, et unustasin teha postituse märtsikuu lemmikutest – kuu lõpp läks toimekalt ning kiirelt ja nii see jäigi kuidagi kahesilmavahele. Kuna neid lemmikuid aga on juurde tekkinud nii mõnigi ning kolme toodet vaid välja valida oleks patt, siis võtan siia aprilli lemmikute sekka ka paar märtsikuust kaasatulnud lemmikut. Tooteid, mis mind märtsis-aprillis enim üllatasid ja kasutust leidsid.

Märtsikuust tuleb kaasa selline toode nagu Artdeco Mat Lip Powder (toonis No.35 hibiscus bloom), millest kirjutasin pikemalt ka SIIN! Olen seda huulepuudrit juba küllaltki palju kasutanud ja see meeldib mulle järjest rohkem. Kaunis sügav mahlane tumedam punane toon, mis heleda jumega super hästi harmoneerub. Püsivus on väga hea. Pealekandmine lihtne ja kiire. Tooni sügavust/intensiivsust annab reguleerida kihtide arvuga, mis peale kanda. Kui kuivata huuli, mis väga suur boonus! Kiidan väga!
Lisaks tuleb märtsikuust kaasa uue hea avastusena LUMI kaitsev ja taastav kätekreem, mille kohta pikem arvustus SIIN! Üle pika aja üks mõnus ja toimiv kätekreem. Kiirelt tegi karedad käed korda ja mitte lühiajaliselt. Lisaks eestimaine ja öko ka – mitte ühtegi halba sõna ei ole öelda selle kohta. Olen väga rahul!
IMG_20170424_163835Mõlema kuu lemmikute hulka kuulub kindlasti uus Artdeco Setting Powder Compact – see toode leiab mul tõesti igapäevaselt kasutust. Nii “mittemidagitegev”, kuid samas nii kasulik ja vajalik toode. Rohkem on selle toote kohta juttu SIIN! postituses. Matistab nahka, samas on näos märkamatu ja kerge – näonahk näib siidisem ja siledam. Kinnitab kenasti meigi, ühtlasi sobib ka väga hästi üksiku “jumestustootena” kasutada, et nägu matim ja ilusam hoida. Ilusas karbikeses, mida hea ka kaasas kanda.
Aprillikuu tõi koju niipalju uut ja huvitavat nii kehahoolduses/nahahoolduses ja ka meigitoodetes, et see katsetamiste-uute asjade proovimise karussell ringleb veel mõnda aega. Uue sarjana – esmakordselt – sai kasutusele võetud MOSSA brändi tooted. “MOSSA on ökoloogilise kosmeetika kaubamärk. Sellesse kuuluvad nahahooldustooted põhinevad vitamiinirikastel põhjamaist päritolu marjadel, mis on nii unikaalsed, ökoloogilised kui ka pärjatud ECOCERT sertifikaadiga.”
MOSSA valikust on mul hetkel kasutusel: päevakreem, öökreem, näovesi ning ka kehakreem. Olen nendega väga rahul ning seda sarja lähemalt tutvustav postitus tuleb ka õige pea. Stay tuned!

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s