LINEA MAMMABABY (ILU)ÕHTU

14650726_1236451326421293_7620260881735384821_nReede õhtul käisin ma Linea Mammababy loodustooteid tutvustaval üritusel Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis.

Linea MammaBaby on Itaalia looduslike toodete sari, mis on keskendunud eelkõige beebide õrna naha eest hoolitsemisele, kuid sobib kasutamiseks kogu perele. Kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud, vabad värvainetest/SLS/SLES, parabeenivabad. Toodetud 100% Itaalias ning cruelty free ehk siis tooteid ei testita loomadel!

Õhtu oli selline mõnusas vabas vormis, kus saime rohkem teada brändist, selle taustast ning “muinasjutust”, mida see esitab ning muidugi ka toodetest. Kahju oli vaid, et paljud tulema pidanud kohale ei jõudnud ning üritus vaid väga pisikesele seltskonnale lõppkokkuvõttes tehti … Samas oli tore, sai rohkem vahetult suhelda ning teada rohkem ka inimestest, kes meil Eestis selle brändi tagatubades töötavad.
IMG_20170506_085848Linea MammaBaby tooted ei olnud mulle ka eelnevalt võõrad ning nende magusmandliõli olen ka blogis juba korduvalt kiitnud. Lisaks sai hiljuti just soetatud nende tootevalikust lastele vannivaht (kasutusse ei ole veel see jõudnud, kuid nüüd lähipäevil kindlasti) ning silmapiiril on ka nende päikesetooted, mis – ehk ikka … loodame  – suvesooja saabudes kindlasti vajalikud on.
Kõik Linea MammaBaby tooted on disainilt minimalistlikud – enamik on läbipaistvad 500ml pumppudelid, mille süsteem on loodud/arendatud nii, et see ei sisalda metallosakesi, mis võiksid roostetama minna ning toodet kiiremini aeguma sundida. Teise variandina on tooted lumivalges tuubis. Igal tootel on “lapselik/muinasjutulik” sümbol peal, millega lapsel kiire ja lihtne seostada, milleks mingi teatud toode on – näiteks kalaga pudelike on vannivaht ning mõmmiga pudel šampoon jne …
lineamammababyLinea MammaBaby tootevalik ei ole suur, kuid see-eest väga universaalne. Universaalsus seisneb selles, et suurem osa toodetest sobib kasutamiseks tervele perele alates sünnist (mõned üksikud erandid, mida päris pisikesele beebile võiks kohe mitte peale määrida). Lisaks on paljud tooted ka multiotstarbelised – näiteks mähkmekreem. Linea MammaBaby mähkmekreem ei sisalda tsinki, vaid hoopis pantenooli, seega ei ole see ka kuivatava toimega, vaid hoopis rahustava ning nahka hooldava toimega. Pidi olema väga efektiivne mähkmekreem, mis kiirelt leevendust toob ning punetuse ja ebamugavustunde taandab. Ühtlasi võib seda kasutada julgelt üle kogu keha, kui esineb nahal kuivi/karedamaid laike või muud ärritust.
Selle mähkmekreemi haarasin endaga ka koheselt kaasa, sest õige pea läheb taolist toodet koduses majapidamises vaja niikuinii ning miks mitte siis midagi uut katsetada, mis ühtlasi ka looduslik ja laiema kasutusvõimalusega.
IMG_20170506_134018Suur huvi oli mul just Linea MammaBaby uute päikesetoodete vastu ning sain ka nendega lähemalt tutvutud. Väga põneva disainiga pudelid! Välja näeb nagu aerosoolipudel, kuid siis siiski mitte aerosoolipõhimõttel (gaasikeskkonnas ei ole). Tooted on väga pika kasutusajaga, sest nad ei puutu kokku üldse õhu, kemikaalide, mustuse jms, mis võiks kaasa aidata nende riknemisele pakendis. Saab mitu hooaega rahulikult kasutada.
IMG_20170505_222211Spreipudelit on võimalik pihustada absoluutselt igas asendis ning toode tuleb kenasti välja. Mind üllatas eelkõige, et SPF50 päikesekaitsekreem ei jäta nahale absoluutselt mitte mingisugust valget kleepuvat kihti nagu enamik päikesekreeme (just selliseid kõrgema kaitsefaktoriga) seda teevad. Kreem tuli pakendist välja küllaltki vedelal kujul ning imendus kiirelt nahka, jättes selle pehmeks ja mõnusaks – nagu oleks lihtsalt niisutav kehakreem. Päevitusjärgne kreem oli samuti väga mõnus ja maheda aroomiga. Huvi kasvas nende toodete osas veel rohkem ning need tooted saab igatahes kindlapeale soetatud!

Lisaks mõnusalt ajaveetmisele, maitsvatele snäkkidele/jookidele ning “emmede” jutulobale, saime näppu ka mahuka kingikoti, kus sees katsetamiseks endale ja lastele nii mõndagi – midagi uut kui ka mõni vana lemmik! Eriti rõõmus olen ma selle magusmandliõli üle, sest mul just paar päeva tagasi lõppes eelmine otsa ning juba jõudsin hakata sellest puudust tundma – nüüd saab edasi õlitada end mõnda aega, jee!
IMG_20170506_134422Mul on väga hea meel, et oli võimalus sellel üritusel osaleda – sain palju põhjalikuma ülevaate Linea MammaBaby toodetest ning seoses beebi peatse sünniga idee nii mõndagi nende tootevalikust katsetamiseks soetada. Näiteks mähkmekreem (mis ka minuga kohe koju kaasa tuli). Lisaks beebide vanniriisi, mis asendaks vanniõli, kui peaks vajadust tekkima sellist asja kasutada ning lastele šampoon … Ja, ja … endale kehakreem ja see ja see ja too … põhimõtteliselt kasutaks kõike nende tootevalikust!

Olen laste nahahooldustoodetest juba ka varasemalt siin blogis kirjutanud – ühtlasi kajastab see postitus ka Linea MammaBaby magusmandliõli (SIIN!) – ning kindlasti kirjutan neist uutest põnevatest toodetest millalgi pikemalt, aga seniks …

kena

One thought on “LINEA MAMMABABY (ILU)ÕHTU

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s