PINTSLID PUHTAKS #2 /UUED ABIVAHENDID!

IMG_20170526_140057Mõnda aega tagasi nägin kaas-ilublogija (Adryana´s Beauty Blog) Instagrami kontol sellist põnevat toodet nagu “pintslipuhastusmatt” – on ehk selline sobilik eestikeelne sõna selle jaoks? Ausalt, ei olnud varem sellist asja näinud …
Kiire googeldus aga haris mind koheselt – tegu on innovaatilise tootega, mis siis muudab pintslite puhastamise oluliselt lihtsamaks ja efektiivsemaks, kui lihtsalt peopesas vee ja puhastusvahendiga neid pesta. Nii … tekkis huvi, aga kust saab? Mulle meeldib iseeenesest variant, et ma lähen poodi ja uurin ja vaatan ja ostan, kuid Eesti ilupoodidest ma kuskilt sellist toodet ei leidnud, seega sai see tellitud mujalt.
IMG_20170526_135958Toode on BPA-vabast, lateksivabast mitte-toksilisest silikoonist. Kerge ning tagantpoolt varustatud ka iminappadega, millega saab selle matikese kraanikausi külge kinnitada ning veel muagavamalt pintsleid puhastada. Matil on erinevate mustritega alad, kus siis hea eri suurustes pintsleid puhastada – tihedamalt mustriga kaetud alad pisemate pintslite puhastamise jaoks ning suuremad ja reljeefsemad mustrid puudripintslite  (ja teiste suuremate pintslite) jaoks. Neid “pintslipuhastusmatte” leidub nii erinevates suurustes, erinevates värvitoonides kui ka erinevates mustrites, disainides, kasutusvõimalustes (iminappadega, ilma iminappadeta, peos hoitavaid jne). Lai valik ja igaüks leiab endale just sobivaima variandi.
IMG_20170526_140454Kui viimati muutis mu pintslipuhastusprotsessi oluliselt mõnusamaks ja lihtsamaks Dr.Bonnersi 18in1 vedelseep (kirjutasin ka SIIN!), siis kui nüüd veel see silikoonmatt protsessi juurde lisada, on see ettevõtmine kohe eriti meeldiv! Pintslite puhastamine oluliselt kiirem, efektiivsem ning mõnusam protsess, kui varem kasutatud “peopesa-meetod”.
kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s