LEMMIKUD / JUUNI

IMG_20170706_125152.jpgJään nüüd natuke hilisemaks selle postitusega, kui muidu, kuid juuni kolm lemmikut on viimaks kirja pandud …

Juuni algusega hakkasin ka tublimaks ning võtsin kasutusele uuesti silmakreemi – vanus ka juba sealmaal, et peaks seda kasutama ning katsun nüüd tublisti järjepidevalt seda ka teha. Kasutusele sai võetud Clarins Multi-Active Eye silmakreem – esimestele vananemismärkidele, ennetava toimega kerge silmaümbrustoode (vanusele 30+). Kirjutasin pikemalt sellest ka SIIN! postituses. Toode on armsas beebiroosas tuubis ning põneva metallist otsikuga, mis on ALATI! külm. Külm otsik jahutab mõnusalt õrna silmaümbrusnahka. Kreem on tekstuurilt kergelt geeljas ning imendub nahka imekiirelt. Sisaldab ka valgustpeegeldavaid osakesi, mis nähtavalt muudavad silmaümbruse heledamaks, värskemaks ja säravamaks. Mulle väga meeldib – nii disain ja pealekandmine kui ka tekstuur ja toime.
Esimest korda sai katsetatud Tilk! “Moisture Me” kätekreemi ja esmakohtumine oli väga meeldiv! Tõesti mõnus rikkaliku tekstuuriga (mitte lahja/kerge kreem) õrnalt tsitruselõhnaline kätekreem. Jättis käed supersiidiseks ning siidised on need veel ka hommikuks. Mul võrdlemisi kuivad käed – pidevalt saab lastega veemänge mängitud jne – ning isegi õhtul käed rikkalikult sisse kreemitades, kipuvad need hommikuks jälle kuivemapoolsed olema, siis sellega ei! Tõesti meeldib väga ning uus ja suurem variant plaanis lähipäevil koju endaga kaasa tuua!
Kõiksugune värskendav on suvisel/soojemal ajal alati teretulnud. Kuigi seda suvesooja meile väga heldelt ei jagata (kahjuks!), siis on sellegipoolest suveperioodil rohkem õuesolemist ja ringisõitmist. Pikemal autosõidul või natuke soojema ilmaga aega-ajalt nägu värskendada on mõnus ja rahustav (see lõhn!). Selleks sobib hästi JOIK rukkilillevesi – väga mõnusa maheda rukkilillelõhnaga näosprei! Hea kasutada päeva jooksul näo värskendamiseks ja/või meigi kinnitamiseks. Mulle meeldib, et see tuleb pudelist välja sellise õhkõrna uduna, mitte lärakatena nagu paljud pihustatavad näoveed. Lisaks meeldib, et see pudelike on küllaltki pisike ja kerge, et käekotti pista ja igalepoole kaasa võtta.

On mõni neist ka Sinu lemmikute hulka kuuluv?

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s