ARVUSTUS / AESTI TURBAŠAMPOON -JA MASK

IMG_20170702_103437Aesti on eestimaine ilubränd, mis valmistab tooteid puhtast Eestimaa looduses kasvanud turbast. Aesti tootevalik ei ole kuigi lai, kuid tasapisi täienev – õige pea on olemasolevatele näomaskidele ja turbašampoonile lisaks oodata ka juuksepalsamit ning dušikreem.
Minu vannitoariiulilt leiab Aesti turbašampooni ning paar näomaski, mida mõlemat nüüd mitmeid kordi kasutanud olen ning vaimustuses olen.
IMG_20170702_103510Aesti looduslik turba näomask – “Sügavpuhastava toimega näomask annab Sinu näonahale loodusliku tervise ja noorusliku ilu. Üks näomask, neli toimet: puhastav, värskendav, siluv ja nahka toitev.” Näomask on pakendatud ühekordsesse mugavasse pakendisse, millel on kolm suurepärast omadust: esiteks – täpne koguse näomaski, et näonahk saaks igal kasutuskorral maksimaalse tulemuse turba kasulikest omadustest; teiseks – näomask on alati värske igal avamiskorral ning kolmandaks – toode on alati hügieeniliselt puhas.
IMG_20170703_213453Mask meenutab vedelat tumedat šokolaadi – nii värvilt, kui ka tekstuurilt. Küll mitte aga lõhna osas, mis on selline looduslik (turbane, oh üllatust onju). Mudamask tuleb puhtale näonahale kanda paksu kihina ning vältida silmaümbrust ja huuli. Peal tuleb hoida 5-10min, sealjuures siis jälgida, et mask liialt ära ei kuivaks või siis seda vahepeal kergelt niisutada, näiteks näospreiga või lihtsalt niiske käega. Näos oli mask “mugav” – ei hakanud nahk õhetama ega kipitama ega kiskuma. Hoidsin peal kuskil 7min, siis tundus, et hakkab ehk liiga ära kuivama ning pesin maha. Mahapesemine on ehk veidi tülikam, kui muude enamike näomaskide puhul – natuke rohkem tuleb vett kulutada ja vaeva näha, sest esiteks on maskikihi paksus küllaltki suur ning teiseks mask on tume ja hästi näha siit-sealt, kui pole korralikult nahk puhtaks veel saanud. Ühtlasi tuleb peale maski mahapesemist ka kraanikauss puhtaks teha. Kui sellegipoolest ei ole maski mahapesemine keeruline ja üleliia aeganõudev – saab lihtsalt sooja veega kenasti hakkama.
Peale maski jääb nahk pärast väga mõnus ja puhas – siidine ja sile; poorid ahenenud, jume värske. Minupoolne kiidulaul sellele tootele – väga rahul ja soovitan proovida!

NOTE: Enne näomaski kasutamist soovitan ka näokoorijat kasutada, et surnud naharakud ja mustus jms põhjalikult eemaldada, et näomaski toime oleks veel tõhusam!

IMG_20170702_103613Aesti terviseturba šampoon – “Looduslik Eesti filtreeritud terviseturba šampoon sisaldab bioaktiivseid aineid ja mineraale, mis puhastavad ja toidavad juuksejuuri sügavuti. Tulemuseks tugevamad ja elujõulisemad juuksed. Šampoonis sisalduv argaaniaõli aitab siluda katkiseid juukseotsi, muutes juuksed peale pesu siidiselt pehmeks. Tänu hoolikalt valitud koostisele sobib šampoon suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele.” Lisaks lubab, et on ärritusvaba, toidab juuksejuuri ning stimuleerib juusksekasvu!
Šampoon on hästi vedelal kujul, mitte päris vedel, kuid oluliselt vedelam ja voolavam, kui muidu šampoonid on. Mulle meenutas peopessa valades see nii värvilt ka olemuselt sojakastet – õnneks mitte lõhnalt, hehe. Lõhn on neutraalne/mahe/vaevuaimatav.
Toode ei vahuta, kuid seda juustesse masseerides annab sellise tunde nagu vahutaks kergelt – vahutamine ilma vahutamiseta? Keeruline seletada, peab ära katsetama. See, et juustepesuga valget vahtukuhja ei kaasne, on paljudele kindlasti harjumatu, kuid katsetamist väärt – suur pai oma juustele ja ka keskkonnale. Juuksed saavad kenasti võrdlemisi väikese kogusega pestud. Lihtsalt väljapestav.
Peale pesu ei jää juuksed kuivad ja takkus – hoopiski pehmed ja siledad. Mu lokile kalduvad juukseid jäid peale pesu – vabalt õhu käes kuivada lastes – mõnusalt lokki hoidma ja mitte ülemäära kahused. Ühtlasi pehmed ja mõnusad. Enamasti ma ilma palsamita kuivada väga oma juustel ei saa lasta, sest tulemus ei jää ilus – liiga kahune ja “kare”.
Selline tunne nagu oleks juustele sügavpuhastavat maski teinud – nii õhulised ja kerged on juuksed peas. Lisaks püsib juustel puhas tunne kauem!

Kogu eelnevalt loetud kiidulaul selle šampooni kohta on igati õigustatud ja tõesti mõnus toode. See, et veel eestimaine ja looduslik ning puhas – super! Minupoolne kindel soovitus proovida! Kes aga on natuke siiski skeptiline selle toote osas, kuid huvi siiski olemas, siis sellele šampoonile on müügil ka minisuuruses toode (50ml/ ca 4.5€). Mina ootan huviga nüüd ka juuksepalsami müügileilmumist, et ka see soetada ning näha, mis tulemus siis jääb.  … kindlasti super!

 kena

Advertisements

4 thoughts on “ARVUSTUS / AESTI TURBAŠAMPOON -JA MASK

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s