VANNIRIIS ON TÕESTI SUPER!

IMG_20170712_125407Kiitsin seda Linea MammaBaby vanniriisi juba peale esimesi kasutuskordi, kui tegi paaripäevase beebi ketendava naha pehmeks ja mõnusaks ja ka oma käed said pai beebit vannitades ning olid siidised ja üldse mitte enam ketendavad peale 10minutilist vannitamist (rohkem võid vanniriisi kohta lugeda SIIT!).
Vanniriis lubab oma tootekirjelduses, et mõjub hästi ka kõikvõimalikele beebidel esinevatele nahaärritustele: mähkmelööve, higilööve, beebi pepsi punetuse leevendamine jne … Ja, noh, selle viimase osas võin küll vaid kiidusõnu kirjutada!
Muidugi eelkõige ise süüdi, et põnnil mõnel korral selle probleemiga silmitsi on tulnud seista, õnneks mitte väga hullult, kuid siiski tõenäoliselt ei ole see meeldiv talle. Sõin ise veidi võrtsikamat toitu ning hommikuks oli põnnil tugevalt punetav taguots – määrisin peale seda ja teist kreemi, kuid ei aidanud ei Sudocream koheselt ega ka Linea MammaBaby enda mähkmekreem. Võtsin siis – enne apteeki jooksmist – plaani selle vanniriisi toime proovilepaneku. Tegin õhtupoole beebile sellise tavapärase 10minutilise vanni ning peale vanni panin natuke ka MammaBaby mähkmekreemi (see siis ei ole tsingibaasil ega kuivatav, vaid rahustava pantenooliga) ning hommikuks oli kõik kenasti korras! Toimib! Ja ma ei räägi vaid ühe korra toimest, vaid alles peale 2-3x sama probleemiga tegeledes sain aru, et ehk mul ei tasuks neid vürtsikamaid toite mõnda aega veel väga süüa (punastab nüüd veidi!).

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s