ARTDECO “TAKE ME TO L.A.”

IMG_20170718_195636.jpg“Take me to L.A.” – Hollywoodi suurlinna glamuursest “jahedusest” inspireeritud meigikollektsioon. Kollektsiooni märksõnadeks võib välja tuua sõnapaari “võluv jahedus”, mis kombineeritud metalselt säravate/sädelevate efektidega.
Artdeco_LAKuigi sellel kollektsioonil n-ö “staartoodet” vist eraldi välja toodud ei olegi, siis minu arvates on selleks särapulk/highlighter.
IMG_20170718_200135On the Glow Stick – särapulk, mis annab nahale päikesesärase kuldse läike. “Pehme kreemja tekstuuriga lihtsalt hajutatav särapulk, mis sisaldab valgustpeegeldavaid osakesi”. Highlighter ehk eestikeeli särapulk on hea põsesarnade, ninaselja, rangluude/dekoltee jms esiletõstmiseks ja rõhutamiseks.
IMG_20170718_194914Mulle meeldib, et see särapulk on pigem selline tagasihoidliku ja maheda sooja säraga. Ei ole liialt silmatorkav, just selline igapäevane. Tekstuurilt on pehme ja väga lihtsasti hajutatav, lisaks jääb nahale väga siidiselt. Lisaks on selle pakend kompaktne ja mugav kasutada, lisaks hea ka pisemasse käekotti pista ning kaasa võtta. Kiidan!

IMG_20170718_195916Amazing Chromatic Mascara – kroom-efektiga metalselt sädelev ripsmetušš. “See ripsmetušš  tõstab muljetavaldavalt esile Su ripsmed, lisades neile intensiivse värviaktsendi. Amazing Chromatic Mascara ripsmetušši värvipigmendid muudavad värvi olenevalt ripsmetele langeva valguse nurgast, mis tagab põneva ning “maagilise” silmameigi.”
Minul  oli katsetamiseks kaks erinevat tooni Amazing Chromatic Mascara ripsmetušši: lilla – No.5 “purple cadillac” ning sinine – No.3 “pacific ocean.
IMG_20170718_195720.jpgRipsmetušši hari on super! Hari on väiksemat sorti ja kummist ning eraldab ripsmekarvu ideaalselt. Väga lihtne ja mugav on juurtest otsteni kõik ripsmekarvad paari tõmbega värviga katta. Ripsmed ei jää “tükki”, isegi mitte kolmandat kihti peale kandes. Ei ole vajadust ripsmekammi järele haarata!
Ripsmetušši saab kasutada kahtviisi – iseseisvalt või teise ripsmetušši katmiseks. Kui värvid esimese kihi oma tavapärase, näiteks musta, ripsmetuššiga ning seejärel katad ripsmed Amazing Chromatic Mascara tuššiga, saad suurema efektiga ning rohkem silmatorkavad värvilised ripsmed, mis “mängivad” värvitooniga päikesevalguse mõjul.
Iseseisvalt kasutades on lõpptulemus mitte just niiväga silmatorkav, ootasin suuremat VAU-efekti. Toon “pacific ocean” on selline, mis ka tubastes tingimustes ilma alustuššita märgatav ja silmatorkav, kuid samades tingimustes lilla “purple cadillac” on vaevumärgatav. Kui aga kasutad neid lisatootena, on efekt suurem ning ka rohkem silmatorkav – eriti sinise tooni puhul. Lilla on ja jääb pigem tagasihoidlikuks ning tema efekt avaldub alles valguse käes, kus siis lilla kaunis toon esile hästi tuleb.
Peale kifti efekti see ripsmetušš ripsmetele midagi juurde ei anna – ei kooluta, ei tihenda, ei pikenda. Aga kui see pigem ongi mõeldud teise ripsmetušši katmiseks, siis ei olegi seda muud lisaks vaja.
Kuigi minule see sinine “pacific ocean” oma toonilt väga meeldib ning saab ka plusspunktid selle eest, et seda tooni annab ka üksikuna kanda nii, et natukenegi silmatorkavad ripsmed saada (aga seda siis vähemalt 2-3 kihti tušši peale kandes), siis jääb selle toote efekt minu jaoks liiga tagasihoidlikuks (väheseks). Ootasin enamat, sest tuubist ripsmeharja välja tõmmates on need ikka väga kiftid ja silmatorkavad värvid.

IMG_20170718_195830Perfect Chromatic Eyeliner – No.3 “the hills” /metallik-efektiga silmalainer. “Metalselt sädeleva kroom-efektiga silmalainer, mis muudab Su silmad tõeliseks pilgupüüdjaks”.
Silmalaineril on väga mugav peenike pintsel, mis on ideaalne kiirelt perfektse lainerijoone joonistamiseks. On geelja tekstuuriga, mis ühtlasi on ka väga hea pigmendiga. Pintsel “haarab” iga kord nii piisavalt palju toodet, mis tagab ühe tõmbega kohe kauni ja ühtlase lainerijoone. Lainerijoone sisse ei jää “auke” ning ei ole vajadust teist ja/või ka kolmandat korda lainerijoont korrigeerida.
Lainer kuivab küllaltki kiiresti – siiski tasub mõned sekundid siiski ikka oodata ja kuivada lasta, muidu on ka kulmuluu sädelevalt sinine. Püsivus on hea ning mahapesemine on ka lihtne. VAU-efekt selle laineriga on garanteeritud – väga silmatorkav ja ilus sinine toon!
IMG_20170718_200012.jpgArtdeco Metallic Mat Lip Color – mati metallik-efektiga vedel kauapüsiv huulepulk. “Hästi pehme tekstuuriga ning lihtsalt pealekantav huulepulk, mis kantakse peale eraldi aplikaatoriga.”
Pealekandmine on lihtne, aga aegavõttev – ühe kihiga ühtlaselt huulepinda kaetud ei saa. Soovitaksin vähemalt kolme kihti, et ideaalne lõpptulemus saavutada ning sealjuures tuleb eelmisel kihil lasta korralikult ära kuivada, muidu tõmbab aplikaatoriga “augud” sisse ja vaja rohkem vaeva näha. Õnneks toode kuivab kiirelt. Huulepulk jääb huule pinnal hästi intensiivse tooniga ning siidine ja sile – hoopis teistmoodi kui muud huulepulgad ja/või huuleläiked. Samas, toob esile kogu huule reljeefse pinna, mida lähemalt vaadates väga hästi näha.
BeFunky Collage1Kuigi tootekirjeldus ütleb, et ei kuivata huuli, siis sellele vaidleksin natuke vastu – pikemalt toodet huulel kandes, tekkis mul kihelev tunne ning soov/vajadus huulepalsami järele haarata (aga mul ka suhteliselt kuivad need huuled viimasel ajal).
Mina sain proovimiseks kaks tooni: tumedam No.28 “walk of fame” ja heledam nude-toonis No.38 “hollywood“. Tuleb tõdeda, et kumbki toon ei ole just mulle mõeldud. Mind ennast pigem see liigne metalsus ja glämm häirivad – pigem jumekamale inimesele sobivamad.
Iseenesest selline küllaltki põnev toode – metallik-matt? … Sädelevalt matt? Matilt sädelev? Igatahes päikesevalguses mänglev. VAU-efekt on kindlasti olemas – väga silmatorkav, just tänu oma sädelev-metallik lisandile.
IMG_20170718_200251Sun Protection Powder Foundation SPF50 – matistav puuder-jumestuskreem, mis omab SPF50 ning kaitseb nahka UVA ja UVB kiirte kahjuliku toime eest.
Toodet saab kasutada nii puudrina – puudripintsli või siis kuiva svammiga näonahale kandes – kui ka jumestus”kreemina” – seda siis  kergelt niiske svammiga peale kandes. “Kergema katvuse jaoks kasuta pealekandmiseks kuiva svammi (või puudripintslit), tugevama katvuse saamiseks niisuta svammi enne toote pealekandmist kergelt veega.”
Puuder-jumestuskreemi on saada kahes toonis ning mulle saadeti proovimiseks No.50 “dark cool beige“. Kahjuks on see toon minu jaoks liiga liiga tume (ilmselt oleks ka see heledam variant liialt tume), kuid kodustes tingimustes katsetasin selle ikkagi erinevat viisi ära.
IMG_20170718_200408.jpgPuuder iseenesest on mõnusa tekstuuriga ning nahal väga ilusa ühtlase lõpptulemusega – nii õhema kihina kuiva svammiga peale kandes, kui siis ka tugevama katvusega niiskema svammiga peale kandes. Minule meeldis rohkem tulemus siis, kui puuder sai näonahale kantud kergelt niiske svammiga – ka sel juhul andis väga hästi reguleerida, as soovid kerget või tugevamat katvust. Hoiab naha kenasti matina.
IMG_20170718_195328.jpgVõrreldes eelnevate Artdeco kollektsioonidega üllatas see mind kõige vähem, kuigi paar head ja/või vägagi head tooded leidus ka seekord. Minu lemmikuteks osutusid särapulk ning puuder-jumestuskreem. On the Glow Stick on kindlasti antud kollektsiooni staartoode ja üks vägagi õnnestunud toode – ei ole sellist mõnusat ja mahedalt kauni kumaga highlighter‘it varem kohanud. Oma olemuselt, tulemuselt ja tekstuurilt meeldis mulle ka väga Sun Protection Powder Foundation, kes midagi taolist endale otsib, siis minupoolne soovitus Artdeco oma proovida – kahju vaid, et selle toonivalik on nii väike.

PS! Avastasin, et sama harjaga – nagu Amazing Chromatic Mascara ripsmetuššidel – on ka mustas toonis ripsmetušš valikus olemas – Amazing Effect Mascara. Koostiselt teistsugune ning lubab nii eraldada, tihendada kui ka volüümi ripsmetele juurde anda. Ma vist valisin endale just järgmise ripsmetušši igatahes välja!

kena

Advertisements

One thought on “ARTDECO “TAKE ME TO L.A.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s