KIVVI ILULÕUNA ILUBLOGIJATELE

20429966_1923412897931631_2041539994915680719_nIlumaailm ei puhka kunagi, vaid on pidevas arenemises ning uuenemises ning uusi tooteid, disaine ning brände tuleb turule justkui “seeni pärast vihma”. Hiljuti lisandus meie pisikesele “turule” uus looduskosmeetikabränd Kivvi. Kivvi on loodud 2011.a. kolme läti naise poolt (on pärit siis Lätist) ning esialgu pisikesest brändist on tänaseks kasvanud tänu suurtele koostööpatrneritele laia tootevalikuga orgaanilise kosmeetika bränd. Kivvi toodete aluseks on Läti/Baltikumi metsades ja aedades leiduvad marjad, mille rohke C-vitamiini ja anitoksüdantiderikas headus on kõigis Kivvi kreemides. “Marjad, sest need on kaunid loodusimed, mis sisaldavad endas elu essentsi – rikkalikult vitamiine, mineraale, antioksüdante ja muidugi ka rõõmu.” Marjadele lisaks leiab toodetest eksootilist ning haruldast kiivit ning tsitruselisi, kuid need on siiski vaid kõrvalproduktideks ning vaid lõhnameelte stimuleerimiseks kreemidesse lisatud. Kivvi tooted ei sisalda alkoholi ega säilitusaineid ega üleüldiselt mingit jama. Tooted on sobilikud ka veganitele ning kreemide loomisel on järgitud cruelty free põhimõtet ehk siis loomkatseid ei tehta!
IMG_20170729_192358.jpg29/7 toimus Helen Heinroos Hair (juuksuri)salongis Kivvi brändi ja tooteid tutvustav ilulõuna, mis oli suunatud just ilublogijatele. Kohal olid ka Kivvi esindajad Lätist, kes rääkisid Kivvi brändist ja toodete tootmisest ning väljatöötamisest lähemalt. NB! Kivvi tooted sisaldavad vaid looduslikke komponente ning kui sul just marjaallergiat ei ole, siis sobivad need tooted kõigile! Ei sisalda ärritavaid komponente, tehislikke komponente jne. Seetõttu ei sisalda Kivvi kreemid ka päikesekaitsefaktorit, sest looduslikku alternatiivi päikesekaitseks kreemidesse ei ole olemas ning tehislikke nad oma kreemidesse ei pane.
IMG_20170729_192246.jpg

Mul väga hea meel, et mul õnnestus üritusel osaleda, kaasas ka mu pisike “sidekick“, kes õnneks oli vägagi seltskondlik ja rahulik. Üritus oli selline mõnusas vabas vormis ja lisaks oluliselt targemaks saamisele sai ka niisama mõnusalt aega veedetud.
IMG_20170729_192449Minu kokkupuude Kivviga ei olnud esmakordne ja nii mõnedki tooted on mul juba paar nädalat nende tootevalikust kasutusel olnud – etteruttavalt võin öelda, et olen väga rahul. Rohkem sellest, mis nende toodete juures on teistmoodi ja kiiduväärt, aga mõnes järgmises postituses pikemalt.
IMG_20170729_154102_148.jpgKui põgusalt rääkida Kivvi brändist, siis esiteks meeldivad mulle väga väga nende pakendid – sellised mugavad kasutada (hügieenilised pumppudelid) ning nii ilusad ja kunstipärased. Ei oskagi kohe välja tuua, mis mulle nende disaini juures niiväga meeldib, kuid neid on ilus vaadata, hehe. Seejärel nende toodete mahedad marjased lõhnad ning  muidugi nende teistmoodi pehmus, mis nad nahale annavad.

Aitäh toreda lõuna eest Kivvi ja Evelyn ning muidugi ka kõik muud sponsorid ja asjaosalised! Aitäh ka toreda kingituse eest!
IMG_20170729_192144.jpgTeile, kallid lugejad, on mul jagada ka sooduskood, mis annab EV Kosmeetika e-poes Kivvi toodetele -20% soodustuse ning seda lausa augusti lõpuni! Lisaks on paki saatmine pakiautomaadi kaudu on üle 25€ ostude puhul tasuta! EV Kosmeetika e-pood on ka hetkel ainus koht, kust Eestis Kivvi tooteid osta saab, seega kui on huvi, kiika sinna!

Sooduskoodiks on: LOODUSEKUNST

Mõnusat avastamist ja katsetamist!

kena

PS! Kogu Kivvi tootevaliku leiab brändi ametliku maaletooja lehelt: https://www.waku-organics.net

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s