ARVUSTUS /REVUELE NAHAHOOLDUS

IMG_20170731_101339

Kui otsid taskukohases hinnaklassis toimivat näohooldust, siis soovitan proovida Revuele brändi nahahooldustooteid. Hiljuti sain proovida nende uue sarja VitanormC+ näohooldustooteid ning tuleb tõdeda, üllatusin neis väga. Ja seda positiivses mõttes.

VitanormC+ sarja kuulub neli toodet: kreemjas näokoorija, päevakreem, öökreem ning seerum silmaümbrusele. Kõik tooted on mugavas tuubis, kust lihtne doseerida ning lisaks on tuub küllaltki hügieeniline – ei pea näppudega kreemipurki “sukelduma” – tooted püsivad bakteritevabad ja värsked pikemat aega.
Kogu sarja iseloomustavad sõnad: “siidine ja värskendav”. Värskendav siis selles mõttes, et tooted annavad nahale värske särava jume. VitanormC+ tooted sisaldavad rohkelt C+vitamiini, mis ergutab kollageeni sünteesi ja aeglustab naha vananemisprotsessi ning hüaluroonhapet, mis aitab nahal säilitada optimaalse niiskustasakaalu. Ühtlasi ühtlustavad tooted nahatooni, reguleerivad rasueritust.
Näonahk jääb tõesti hästi siidine ja pehme, poorid on vähemnähtavad ning jume püsib matt ja särav. Minu arvates sarnaneb see sari natuke The Body Shop’i C-vitamiini sarjale – oma toimelt ja tekstuuridelt (C-vitamiinilt, hehe). Revuele päevakreem meenutab oma tekstuurilt ja toimelt paljuski nende C-vitamiini seerumit, KUID on oluliselt niisutavam.
IMG_20170731_101236Nagu ma eelnevalt mainisin, siis VitanormC+ sarjas on neli toodet ning järgnevalt põgus ülevaade igast tootest ka eraldi.

VitanormC+ meigialuskreem/päevakreem – kuigi toode reklaamib end välja suuremas osas kui meigialuskreem, on see siiski ikkagi päevakreem, mis lisaks toimib ideaalselt jumestuse baasina! Kreemi tekstuur ei ole päris igapäevase kreemi laadne, vaid ongi hoopis selline siidisem (nagu paljud meigialuskreemid). Imendub nahka kiirelt ning nahk jääb pehme, niisutatud, siidine ja matt, sh on ka poorid vähemnähtavad ning naha pind oluliselt siledam – ehk siis ideaalne jumestuskreemi pealekandmiseks. Kerge ja mõnus kreem, mulle meeldis.
VitanormC+ silmaümbrusseerum – “silmaseerum toidab, niisutab, vähendab väikseid kortsukesi, turseid ja tumedaid silmaaluseid, värskendab silmaümbruspiirkonda“. Pehme, siidine, kerge – imendub imekiirelt. Tuub on enamikest silmakreemidest oluliselt suurem, lausa 25ml (muidu silmakreemi tüüpsuurus on 15ml).
VitanormC+ öökreem – kohe jäi meelde selle kreemi lõhn, hästi meeldiv. Võrreldes päevakreemiga rohkem kreemilikuma tektuuriga, kuid samamoodi kiirelt imenduv. Öökreem tekitas mul kerge ebamugavustunde näos – selline kihelus või õhetus. Muudmoodi ei ärritanud kuidagi, kuid päris “mugav” see nahal ei olnud. Katsetasin mitmel õhtul ning seis sama. Ju siis midagi, mis minule parasjagu hästi ei sobi. Aga see on täiesti normaalne, et kõik tooted kõigile ei sobi – eks vaid katse-eksitusmeetodil saab seda kontrollida.
VitanormC+ näokoorija – see toode meeldis mulle neist neljast kõige rohkem – lõhn, tekstuur ja toime! Lõhnab väga hästi – mahedalt ja looduslikult – saviselt. Näokoorija on hästi kreemjas ning tiheda tekstuuriga – koorivaid osakesi mõnusalt tunda näppude all. Koorib efektiivselt, samas õrnalt. Puhastav ja rahustav – valge savi maskis mõjub nahale hästi rahustavalt. Peale koorimist on nahk imepehme, aga seda hoopis teistmoodi, kui mu teiste näokoorijatega – selline eriti siidine ja värske. Väga mõnus näokoorija – minupoolne soovitus katsetada!
IMG_20170731_101613

Nagu ka eelnevalt mainisin, siis mina üllatusin neis toodetes väga positiivselt (eelnevalt minu jaoks täiesti tundmatu bränd) ning kui soovid, et näonahk oleks siidiselt pehme ning särav, proovi VitanormC+ tooteid. Saadaval Rosalind e-poes ja Rosalind poodides.

kena

Advertisements

2 thoughts on “ARVUSTUS /REVUELE NAHAHOOLDUS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s