ARVUSTUS / KIVVI KEHAHOOLDUSTOOTED

IMG_20170807_145241
Olen nüüdseks Kivvi kehahooldustooteid ühtejutti üle kuu aja kasutanud ning tuleb tõdeda, et meil on selline “armastus-esimeset-kasutuskorrast” suhe. Neis on midagi hoopis teistsugust, kui muudes seni kasutuses olnud kehakreemides/dušigeelides … just dušigeelides. Kasutan dušigeele pigem vähe ning ei ole mingeid erilisemaid (loe: mõnusamaid) koju ostnud. Kasutan pigem just koorivaid dušigeele või siis selliseid kergemaid kehakoorijaid (neid Natura Siberica omi, mida olen ka varem korduvalt kiitnud) ja kui dušigeeli vaja, siis kasutan laste oma.
Esiteks mulle väga meeldib, et Kivvi tooted on kõik hästi mahedate lõhnadega – ei midagi “ninnahüppavat” ning häirivat. Kui ka mõnel üksikul tootel on natukene tugevam aroom, siis need hajuvad kõik kiirelt, kuid üldiselt on need lõhnad sellised õrnad-looduslikud marja-tsitrusesegused.
Kõige põnevam on Kivvi toodete tekstuur – nii näo- kui ka kehatoodetel! Oma tekstuuridelt hoopis teistsugused, kui enamik tooteid, mida seni kasutanud olen. Näiteks näopesugeelid ja duššigeelid on sellised piimjad ja meenutavad kergelt /hehe/ “piimakisselli” täpsemalt isegi “kergelt tarretunud piimakisselli” – ehk siis ei ole selline tavaline geel, vaid natuke nagu tarretunud kissellilik on see tekstuur. Nii keeruline on seda seletada, põnev on ehk ja kõige õigem sõna. Nahal sellised hästi pehmed ja niisutavad.
Kehakreemid (ja ka näokreemid) imenduvad kiirelt ning ei jäta nahale mingit “kihti” ega sellist rasvast tunnet. Kui ehk veidi, siis kehamarmelaad imendub veidi kauem, sest oma olemuselt rikkalikum.
IMG_20170807_145340Niisutav ihupiim apelsini&vanilliga – “niisutab, pehmendab, rahustab; ühtlasi toniseeriva mõjuga ning stimuleerib rasvarakkude lõhkumist“. Maheda lõhnaga ja võrdlemisi kerge tekstuuriga ihupiim, samas mitte liiga vedelal kujul. Imendub hästi kiiresti nahka ja jätab naha siidiselt pehmeks – nahk ei jää “rasvaseks”. See, et imendub kiirelt on super, mulle ei meeldi kui peab kehakreemi ülemäära kaua nahal masseerima enne imendumist ja/või ootama, millal riidesse saab panna, sest kehakreem ei imendu. Lisaks on kehakreemi pakend väga mugav – pumppudelis. Lihtne juurde doseerida ilma, et kreemiste kätega kreemipudelit haarama peaks jne. Sobib kasutada ka päikesevõtujärgselt.
Peeling dušigeel sidruni&piparmündiga – “dušigeel sisaldab peent bambuspulbrit, mis puhastab nahka ja stimuleerib vereringet. Lisaks toniseerib, niisutab ja pehmendab nahka“. Sai eelnevalt juba ka mainitud, et Kivvi paljudel toodetel on selline omapärane tekstuur, mida ma ei oskagi kuidagi paremini kirjeldada selline kergelt tarretunud või siis selline vedelama piimakisselilaadse tekstuuriga? Igatahes see peeling dušigeel meenutab mulle vedelat piimakisselli, mis siis omakorda sisaldab ka mõnusalt koorivaid terakesi. Kooriv toime ei ole ülemäära tugev, samas ka mitte päris mõttetult lahja – selline mõnus keskmine, igapäevane. Dušigeel on maheda kergelt piparmündi-tsitruse lõhnaga (värske piparmünditee sidruniga) ning jätab naha väga puhtaks, pehmeks ning lisaks niisutatuks. Mulle väga meeldib kogu see kooslus selle dušigeeli lõhnast, tekstuurist ning siidisest pehmusest, mis nahale pärast jääb.

IMG_20170807_145438

dušigeel vs kooriv dušigeel

Dušigeel apelsini&vaniljega – “õrna puhastava toimega dušigeel, mis ühtlasi toidab, niisutab, toniseerib ning taastab nahka“. Jällegi põneva kerge piimja kisselliliku tekstuuriga dušigeel, mis nahal äärmiselt pehme ning mõnus. Puhastab nahka õrnalt ja pehmelt ning peale pesemist ei ole vajadust kohe kehakreemi järele haarata – nahk jääb puhas ja niisutatud. Dušigeel ei vahuta, nagu enamik Kivvi näo- ja kehapesemistoodetest.
Kehamarmelaad sidruni&piparmündiga – “niisutab nahka sügavuti, toidab ja tugevdab seda“. Rikkalikult niisutav kehatoode, mis oma tekstuurilt sarnaneb kehavõile (body butter) ehk siis selline rikkalik ja “rammus”. Nimetus “kehamarmelaad” on ehk veidi eksitav, sest marmelaadilt ootaks sellist kergelt tarretunud poolläbipaistvat tekstuuri, pigem kehavõi. Olenemata sellest siiski väga mõnus kehaniisutaja – nahk jääb pärast tõesti imepehme ja siidine. Sellega oleks väga mõnus ka massaaži teha, sest see ei imendu nii kiirelt ja koheselt nahka sisse, vaid jääb natukeseks naha pinnale (erinevalt kehakreemist). Nipp: kehamarmelaadi kiiremaks imendumiseks kanna seda peale pesemist kergelt niiskele nahale. Lõhn on mõnusalt õrn “piparmünditee sidruniga”.

Minule väga meeldivad – nende eriline teistmoodi pehmus on tõesti kiiduväärt!

NB! EV kosmeetika e-poes on augustikuu lõpuni kõik Kivvi tooted -20%. Kasuta sooduskoodi: “LOODUSEKUNST“!

kena

Advertisements

3 thoughts on “ARVUSTUS / KIVVI KEHAHOOLDUSTOOTED

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s