REVUELE MUSTAD MASKID

IMG_20170823_141203 Hiljuti saatis Kauplus Rosalind mulle proovimiseks Revuele kolm uhiuut musta näomaski. Tegemist on n-ö kilemoodi mahakooritavate aktiivsöemaskidega, millest üks on hüaluroonhappega – nahka siluv ja pehmendav, teine kollageeniga – noorendav ja säraandev ning kolmas ensüümidega (Q10) – põhjalikumaks naha puhastamiseks (sügavpuhastav).
Kõik kolm maski kantakse näole ja eemaldatakse näost ühtmoodi: kõigepealt tasuks/võiks avada poorid, kandes puhtale näonahale 5minutiks nahasõbralikult sooja veega kergelt immutatud käterätiku; seejärel kanda ühtlane, kuid mitte liialt rikkalik kiht maski näonahale, sh vältides silma- ja huuleümbrust. Maskikiht peab olema piisavalt paks, et nahk läbi ei kumaks, sest muidu ei saa seda “kilena” nahalt maha tõmmata. Samas ei tohi maskikiht olla liiga rikkalik, sest siis see kuivab liiga kaua (üleüldiselt küllaltki kaua kuivavad need maskid). Eemaldamiseks rulli kergelt näppudega lõuapiirkonnast maski äär naha küljest lahti ning tõmba suunaga ülespoole mask näost ära. Ära eelda, et kõik ühes suures tükis õnnestub nahalt maha tõmmata! Pigem eemaldub juppide kaupa ning kui suurem osa on õnnestunud nahalt maha tirida, puhasta maski jäägid. Ainult veega eemaldamine hästi ei toimi – paremini ja kiiremini toimib see, kui niisutada vatipadi leige veega ning siis ringjate liigutustega tasakesi maskijäägid nahalt eemaldada. Lihtsalt veega maski maha pestes läheb väga kaua aega. Pakend on väga mugav – klõpskorgiga tuub.
IMG_20170827_114337Roosa mask ehk Black Peel Off Masw with Co-Enzymes“sügavpuhastav, rasueritust reguleeriv, matistav. Pinguldab näo kontuure ja silendab kortsukesi. Tänu aktiivsöe suurele imendusmisvõimele eemaldab mustuse ja toksiinid, puhastab poorid ning eemaldab surnud naharakud ja liigse rasu.” Võrdlemisi tugeva lõhnaga kergelt sädelev must mask. Tekstuur selline mõnus – mitte liiga paks ega ka liiga vedel, täitsa paras, et mugav nahale kanda. Ei hakka näos kipitama, ei ärrita nahka. Kuivab näos kaua ja ma ei pannud liialt paksu kihti näole, katsetasin erinevate kogustega, ikka kuivab kaua. Peale maski nahk puhas ja pehme, poorid vähemnähtavad. Näonahk matt.
Kollane mask ehk Black Peel Off Mask with Pro-collagen – “kollageen koos C-vitamiini ja aktiivsöega puhastab nahka sügavuti, vähendab komedoone ja eemaldab surnud naharakud. Mask pinguldab näokontuure, uuendab silendab nahka, parandab naha elastsust.” Lõhnab – minu jaoks – liiga tugevalt ning see väga häiris. Välimuselt must kullasärane ning tekstuurilt pigem vedelamapoolne ning sellist ühtlast head kihti oli küllaltki raske näole kanda. Jäi ebaühtlaselt ning seetõttu ka kuivas ebaühtlaselt ning kilemoodi eemaldamisest ei tulnud midagi välja. Pinguldustunne näos tunda juba maski näoshoidmise ajal, kuid mitte liiga tugevalt/ärritavalt. Peale näomaski jäi nahk puhas ja sile.
Sinine mask ehk Black Peel Off Mask with Hyaluron – “hüaluroonhape koos aktiivsöega puhastab nahka sügavuti, vähendab komedoone ja eemaldab surnud naharakud. Mask niisutab nahka sügavuti, parandades naha elastsust, helendab pigmendilaike ja võitleb vabade radikaalidega.” Meeldis mulle kõige rohkem! Kõige parema ja tagasihoidlikuma lõhnaga ning kõige parema tekstuuriga – mitte liiga tihke ja samas mitte liiga vedel, just paras, et mugav maski ühtlaselt nahale kanda. Sillerdab valguse käes hõbedasäraselt. Mask teeb naha hästi pehmeks ning naha pind on oluliselt siledam/tasapinnalisem/siidisem. Mask on näos “mugav” ning ei ärrita nahka. Nagu juba mainisin, kolmest meeldivaim.

Kõik maskid toimisid võrdlemisi sarnaselt – suurim erinevus minu nahal oli selle kollageeniga (kollase) maski osas, kui mask näos oli selline kiskuv kergelt (mitte nii mugav kui teised). Natukene keeruline on nende maskide puhul tootekoguse doseerimine ehk siis et maskikiht näos oleks piisav. Kui liiga palju, kuivab mask liiga (liiiiiiiiiiiga) kaua, kui liiga vähe, siis raske seda “maha tõmmata” ning lihtsam seda soe vesi+vatipadjake kooslust kasutada. Enamasti ei hoita taolisi maske üle 15-20min näos, kuid need maskid ei kuivanud 20minutiga korralikult ära – muidu poleks ju sellest midagi, kuid kilemoodi maha tõmmata neid nii ei saa. Kes lõhnatundlikum, siis sinine mask ehk must mask hüaluroonhappega neist kolmest kõige mahedam. Üldiselt toime oli neil väga okei ehk tegid, mida lubasid – nahk pehme ja puhas, matt ja pinguldatud.

kena

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s