Maaria

Maaria /31/ Tallinn

IMG_20170524_152027-2

Olen Maaria – nahahooldus ja -ilutoodete entusiast. Mulle meeldib katsetada ja proovida uusi erinevaid ilubrände ja -tooteid ning meeleldi jagan oma kogemusi ka teistega. Kirjutan kõigest ausalt oma isiklikust kogemusest ning olen teadlik, – olles iluvaldkonnas aastaid töötanud – et kõik nahahooldus/ilutooted ei sobigi kõigile ühtmoodi (ja ei peagi)!
Ühtlasi olen emaks ka kolmele põnnile ning tihtipeale kirjutan blogis ka lastele mõeldud nahahooldustoodetest – sh leiab ülevaateid atoopilisele nahale mõeldud toodetest ja üleüldse headest võimalikult nahasõbralikest toodetest, millega oma pisikeste ilmaimede õrna nahka hooldada ja kaitsta.
Kuigi üldiselt on see blogipesa suunatud ilule, siis aega-ajalt satub sekka ka mõni retseptipostitus ja/või DIY-projekt.

Loodan, et leiad mu blogist enda jaoks midagi kasulikku, abistavat või inspireerivat! Olen alati tänulik tagasiside eest, seega võta julgelt ühendust ja jaga oma mõtteid ja/või soovitusi!

Suurem osa tooteid, mis kajastamist leiavad, on minu enda ostetud, kui aga blogipostitus on kuidagi sponsoreeritud, siis leiab sellele kindlasti ka märke ja viite!

Maaria

//Leia mind ka blogi Facebooki lehel ja Instagramis!

Advertisements